Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

FOTO/ Nga dado në supermodele… Këtij i thonë fat!

Fama e saj erdhi falë këngëtarit të njohur, Justin Bieber. Ky i fundit e kishte parë një foto të saj në Instagram, dhe vendosi ta postojë në faqen e tij. “Oh Zot i madh, kush është kjo”, pyeste Bieber.

Tashmë vajza është identifikuar, bëhet fjalë për 17-vjeçaren Cindy Kimberly. Ajo e ka lënë punën e saj si dado, ku fitonte pesë dollarë në orë dhe i ka hyrë rrugës së modës, duke u shndërruar në një modele shumë e kërkuar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 This post first appeared on Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova, please read the originial post: here

Share the post

FOTO/ Nga dado në supermodele… Këtij i thonë fat!

×

Subscribe to Lajmi Fundit Nga Shqiperia| Lajme Nga Futbolli| Lajmet Shqip Nga Kosova

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×