Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Książki Piłkarskie – 5 bestsellerów, które musisz przeczytać

Przedstawiam książki piłkarskie oraz ich krótkie recenzje. O niektórych może słyszałeś. Opowiadają szokujące historie ikon futbolu. Jak być na szczycie i z niego spaść? Rytuały przed meczami? Jest tu tego sporo. Nie chce okradać autorów z ich dzieł, chce zachęcić do ich samodzielnego przeczytania. 5 bestsellerów:

Pirlo. Myślę, więc gram

Autor: Andrea Pirlo, Alessandro Alciato

książka 22,15 zł

Architekt. Wirtuoz. Legenda. Król środka pola. To tylko niektóre określenia, jakie kojarzą mi się z Pirlo jako piłkarzem. Nie spodziewałem się, że jako pisarz mnie zaskoczy. Myślałem, że będzie to kolejna nudna biografia. Myliłem się, książka wciąga, a historie, jakie opisuje Włoch wydają się absurdalne. Karierę miał długą i owocną. Jest co czytać. TOP, jeśli chodzi o książki piłkarskie.

Spalony

Autor: Krzysztof Stanowski, Andrzej Iwan

książka 27,12 zł

Alkoholizm, uzależnienie od hazardu, próby samobójcze, ustawianie meczów itp. Brudna autobiografia odpowiadająca o życiu piłkarza, człowieka. Książka jest przesycona smutnymi historiami. Trochę pozytywów. Przed tv uchodził za ideał piłkarza. Poza boiskiem działy się różne rzeczy, których więcej w książce. Jedna z najlepszych autobiografii piłkarskich. Perełka.

Ja, Ibra

Autor: David Lagercrantz, Zlatan Ibrahimović

książka 24,06 zł

„Możesz wyciągnąć człowieka z getta, ale nigdy getto z człowieka”. Tak głosi napis znajdujący się w przejściu podziemnym, który Zlatan Ibrahimović, jako dziecko, pokonywał z sercem w gardle, by wrócić do domu. Niektórzy mogą uznać Ibre za chama, czy zadufanego w sobie człowieka. Ale po przeczytaniu tej książki nie jeden zmieni o nim zdanie. W życiu nie jedno przeszedł i gdyby nie jego charakter nie byłoby Ibrakadabry. Szczera autobiografia.

Jak oglądać piłkę nożną

Autor: Ruud Gullit 

książka 21,42 zł

Grał w legendarnym Milanie Arrigo Sacchiego z Rijkaardem, Van Bastenem i Baresim, był kapitanem fantastycznej reprezentacji Holandii z końca lat 80., został uznany za najlepszego piłkarza świata. Ruud Gullit opowiada nie tylko o tym, co dzieje się na boisku, ale także poza nim. Holender porusza szereg zagadnień (wpływ życia osobistego na formę itp.). Pokazuje, jak należy patrzeć na każdy mecz, by widzieć więcej. Gorąca pozycja.

Być liderem

Autor: Alex Ferguson

książka 25,00 zł

Jeden z najlepszych piłkarskich menedżerów w historii! 27 lat w jednym klubie. 38 lat jako menadżer. 49 różnych trofeów. Dowiecie się, dlaczego Manchester w ogóle zainteresował się Fergusonem, co doprowadziło United do kupna Erika Cantony, czy też, co po treningach robił Beckham, Giggs i CR7. Dużo ciekawych anegdot, cenne wskazówki, które mogą okazać się niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

Jeśli masz swoje sprawdzone typy, które warto przeczytać to daj mi znać w komentarzu 🙂

Post Książki Piłkarskie – 5 bestsellerów, które musisz przeczytać pojawił się poraz pierwszy w Blog Piłkarski - Po Meczu.This post first appeared on Po Meczu | Blog Piłkarski, please read the originial post: here

Share the post

Książki Piłkarskie – 5 bestsellerów, które musisz przeczytać

×

Subscribe to Po Meczu | Blog Piłkarski

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×