Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Manchester City večeras je u okviru 3. kola FA Cupa izbacio Watford ubjedljivom pobjedom s tri gola.

Manchester City pobijedio Watford, poništen gol Edina Džeke

шаблоны сайтов
joomla

Pratite najnovije vijesti,bilo kada,bilo gdje.Pratite nas na Facebooku!
Podijeli
Bh. reprezentativac Edin Džeko igrao je 70 minuta. Džeko je pokušao svoj tim dovesti u vodstvo u 20. Minuti kada je dobio loptu od Kompanyja i postigao pogodak, ali je isti bio poništen zbog prekršaja.

Nakon više pokušaja City je uspio doći u vodstvo u 25. minuti kada je Carlos Tevez šutirao loptu i pogodio Watfordovu mrežu za 1:0.

U 44. minuti City potvrđuje vodstvo golom Garetha Barryja. Bilo je to 2:0 za City.

Iako je izgledao kao da će rezultat ostati nepromijenjen do samog kraja u 90. minuti City postiže još jedan pogodak. Zahvaljujući golu Lopesa, City je okončao utakmicu rezultatom 3:0, a Watford je izbačen iz FA Cupa.

This post first appeared on SPORT MUZIKA FILM, please read the originial post: here