Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Juve izgubio od Sampdorije iako je vodio i imao igrača više

Juve izgubio od Sampdorije iako je vodio i imao igrača više::

U 19. kolu Serie A Juventusu nije bilo dovoljno ni vodstvo 1-0 ni igrač više na domaćem terenu da bi osvojio barem bod na domaćem terenu protiv Sampdorie

Reuters/Pixsell Juventus je izgubio od Sampdorije 1-2 Sljedeća slika
  •
Juventus je vrlo loše otvorio 2013. godinu. U utakmici 19. kola u Torinu ih je pobijedila Sampdoria 2-1, iako je 'stara dama' nakon prvih 45 minuta imala vodstvo 1-0 i igrača više na terenu.
Juventus je poveo u 24. minuti iz penala kojeg je sigurno realizirao Giovinco. Kada je u 32. minuti zbog drugog žutog kartona isključen Berardi činilo se da je pobjeda Juvea sigurna, ali gosti nisu tako mislili.
U nastavku utakmice s dva gola Icardija u 53. i 69. minuti Sampdoria je okrenula vodstvo vodeće momčadi Serie A i došla do velike pobjede 2-1.
Svoje navijače razočarala je i Fiorentina koju je u Firenzi iznenadila Pescara 2-0. Za vodstvo gostiju je u 57. minuti zabio Jonathas, a pobjedu je u 90. minuti potvrdio Celik.
Na San Siru Milan je pobijedio Sienu 2-1. Gledatelji su na gol čekali sve do 67. minute kada je zabio Bojan. Za povećanja vodstva Milana pobrinuo se Pazzini iz penala u 80. minuti. Počasni gol za Sienu zabio je Paolucci u 87. minuti.
Premijerni gol ove sezone u Seriji A zabio je Igor Budan. Ušao je Budan u 83. minuti na travnjak tijekom utakmice Parme i Palerma (2-1), te je samo 120 sekundi kasnije izjednačio na 1-1. Na žalost po Palermo, Sicilijanci su pogodak primili u drugoj minuti nadokande (Amuari), te su izgubili četvrti put u posljednjih pet utakmica.
Juventus je i dalje vodeća momčad Serie A s 44 boda. Prvi pratitelj je Lazio koji zaostaje pet bodova, dok treće mjesto s 35 bodova dijele Fiorentina i Inter.