Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Fitness Instructor at Active Ladies Wesoła

Jeśli jesteś kontaktową, energiczną osobą, a sport i zdrowy tryb życia jest Twoją pasją - szukamy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków:

- prowadzenie treningów Oraz instruktaży treningowych w treningu interwałowym

- sprawowanie opieki nad Klubowiczkami objętymi indywidualnym programem zajęć

- pozyskiwanie nowych Klubowiczek poprzez organizację i przeprowadzanie różnego rodzaju promocji

- realizacja zadań administracyjnych, częściowa praca przy komputerze

Oczekujemy od Ciebie:

- czerpania radości z wykonywanych obowiązków - praca będzie dla Ciebie przyjemnością!

- wiedzy w tematyce zdrowia, sportu, mile widziane doświadczenie instruktorskie, fizjoterapeutyczne oraz dietetyczne

- dyspozycyjności - pracujemy w dwuzmianowym systemie, również w weekendy

- umiejętności w obszarze obsługi klienta, sprzedaży

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

- pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze

- możliwości rozwoju

- możliwość bezpłatnego korzystania z usług treningowych

This post first appeared on Fitness Jobs Uncovered: Discover The Hidden Gems In The Industry, please read the originial post: here

Subscribe to Fitness Jobs Uncovered: Discover The Hidden Gems In The Industry

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription