Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Katt ide és kövesd az USAracinget a Google Newsban is!

Az időjárás tette ki a pontot a NASCAR szombati programjának végére a North Wilkesboro Speedwayen.

A Truck Series versenyét villámlás miatt kellett megszakítani, majd nem sokkal később az égi áldás is megérkezett valóságos tóvá változtatva a 0.625 mérföldes ovált.

Az elképesztő helyszíni felvételek tanúsága szerint a lezúduló csapadékkal a csatornarendszer sem tudott megbirkózni, aminek köszönhetően a felgyülemlő víz elérte a pitfal tetejét, a pályán tartózkodó emberek pedig szó szerint térdig gázoltak benne.

A katasztrofális helyzet következtében nem maradt más megoldás, mint belengetni a kockás zászlót a nap hátralévő részére.

A nemzeti harmadosztály versenyét vasárnap, magyar idő szerint 17:30-kor folytatják.

A Cup egymillió dollár fődíjú, bajnokságon kívüli All-Star Race-ének heatfutamait törölték, így a rajtrács azok előzetesen megrendezett kvalifikációja alapján fog felállni.

Ennek alapján a pole-ból Joey Logano indulhat.

A főversenyre automatikusan nem jogosult pilótáknak kiírt All-Star Open 23:30-kor kezdődik. Innen az első két helyezett, valamint a közönségszavazás győztese jut tovább.

A harc a „jackpotért” hétfőn, 2:00-kor kezdődik.

The post Hihetetlen felvételek: Akkora özönvíz volt a NASCAR-ban, hogy a versenyzők szó szerint térdig gázoltak benne appeared first on .

This post first appeared on USAracing - Motorsports Site, please read the originial post: here