Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Başarı Koleji ödüllü deneme sınavı yaptı

Manavgat Haber.
Manavgat Haber - Türkiye'nin Güncel, Doğru ve Seviyeli Haber Sitesi.

Başarı Koleji tarafından gerçekleştirilen ödüllü Deneme sınavına Manavgat’ta öğrenim gören 4’üncü sınıf öğrencileri büyük ilgi gösterdi. Başarı Koleji geleneksel hale getirdiği Ödüllü Deneme Sınavı’nı bu yıl da gerçekleştirdi. Okul binasında gerçekleşen sınava Manavgat’ta öğrenim gören 4’üncü sınıf öğrencilerinden toplam 1100 kişi katıldı.

BAŞARI KOLEJİ ÖDÜLLÜ DENEME SINAVI

Başarı Koleji’nin yalnız 4’üncü sınıf öğrencilerine yönelik ödüllü deneme sınavına çok sayıda öğrenci katılım gösterdi. Ödüllü sınav kontenjanı aşırı rağbet sebebiyle günler öncesinden dolduğu için okul binasında ek derslikler açıldı. Başarı Koleji’nin gerçekleştirdiği Ödüllü Deneme Sınavı için gelen 1100 4’üncü sınıf öğrencisi yoğun alaka olması sebebiyle sadece sınıflarda değil, yemekhane, sınav salonu, etüt salonları, laboratuvarlar, müzik ve resim atölyelerini sınav salonu olarak kullanmak zorunda kaldılar.

BAŞARI KOLEJİ DENEME SINAVINA YOĞUN İLGİ

1100 öğrencinin katıldığı ödüllü deneme sınavı öncesinde öğrenci ve velilere sınav hakkında bilgilendirme yapıldı. Bilgilendirme sonrası öğrenciler sınava girecekleri sınıflara alındılar. Uzman öğretmenlerin gözetmenliğini yaptığı Başarı Koleji Ödüllü Deneme Sınavını ortaokul bölümünün alanında profesyonel yönetim ve öğretim kadrosu tarafından organize edildi. Toplamda 120 dakika süre verilen sınavda öğrenciler, Matematik, Türkçe, Fen ve Teknoloji, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Sosyal Bilgiler derslerinden sınava tabi tutuldular. Sınava katılan çeşitli hediyeler verildiği sınav sonrasında, sınav cevap anahtarları sınavda görevli öğretmenler tarafından sınava giren öğrencilere dağıtıldı.

BAŞARI KOLEJİ AİLESİNE TEŞEKKÜR EDERİM

Kolej Genel Müdürü Nazmi Ünal, Manavgat ve çevre okullardan sınava çok sayıda öğrencinin iştirak gösterdiğin belirterek, “Öncelikle gerçekleştirdiğimi Başarı Koleji 4’üncü sınıflar ödüllü deneme sınavına gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı öğrencilerimize ve velilerine teşekkür ediyorum. Sınav gününü belirledikten ve duyurusunu yaptıktan sonra sınav kontenjanımız günler öncesinden doldu. Bizlerde hem öğrencilerimizi hem de velililerimizi mağdur etmemek adına, okulumuzda sınav yerleri haricinde tüm alanları sınav salonuna çevirdik ve tüm öğrencilerimizin sınava girmesini sağladık. Çocukları için okulumuza gelen velilerimizi de öğrencileri beklerken en güzel şekilde ağırladığımızı düşünüyorum. Katılımın beklenenin üstünde bir oranda olmasına karşın, okulumuzun profesyonel eğitim ve yönetim kadrosunun özverili bir şekilde çalışmasıyla bu sınavı başarıyla gerçekleştirdik. Bu nedenden dolayı Başarı Koleji Ailesine teşekkür ediyorum” dedi.

VELİLERE TEŞEKKÜR EDERİM

Başarı Koleji Ödüllü Deneme Sınavına gelerek ter döken öğrencilerin hepsini kutlayarak gözlerinden öptüğünü ifade eden Başarı Koleji Ortaokul Müdürü Savaşkan İlmak, “öğrencilerimiz için hem güzel hem de faydalı bir sınav geçirdik. Öncelikle bu sınava karşı ilgi gösteren ve çocuklarını getiren velilerimize teşekkür ediyorum. Bunun yanında organizasyonu en güzel şekilde yöneten Başarı Koleji ailesine de teşekkür ediyorum” dedi.

başarı koleji ödüllü deneme sınavı

başarı koleji deneme sınavı

Başarı Koleji ödüllü deneme sınavı yaptı
YoneticiThis post first appeared on Manavgat Haber Sitesi Manavgat Türk, please read the originial post: here

Share the post

Başarı Koleji ödüllü deneme sınavı yaptı

×

Subscribe to Manavgat Haber Sitesi Manavgat Türk

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×