Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

ادامه رقابت های جام‌ملت‌های آسیا پس از برد ایران مقابل عمان

 صدای استرالیا– ایران پس از برتری مقابل عمان در مرحله یک‌هشتم نهایی به جمع هشت تیم برتر جام‌ملت‌های آسیا راه یافت. شاگردان کارلوس کی‌روش در مرحله یک‌چهارم نهایی، پنجشنبه ساعت ۱۹:۳۰ برابر تیم ملی فوتبال چین صف‌آرایی می‌کنند که هدایت آن به‌دست مارچلو لیپی کهنه کار است.

ادامه رقابت های جام ملت های آسیا پس از برد ایران مقابل عمان

 روز دوم از مرحله یک‌هشتم نهایی مسابقات جام‌ملت‌های آسیا امروز با برگزاری ۳ بازی دیگر پیگیری می‌شود. امروز ابتدا از ساعت ۱۴:۳۰ یک بازی مهم و حساس بین ژاپن و عربستان برگزار می‌شود. این دو تیم از تیم‌های قدرتمند قاره هستند و این بازی می‌تواند یک فینال زودرس در این مرحله باشد. در بازی دوم استرالیا و ازبکستان از ساعت ۱۷:۳۰  یک بامداد روز سه شنبه به وقت استرالیای شرقی با یکدیگر بازی خواهند کرد. این در حالی است که استرالیا در این دوره بازی‌ها تیم مقتدری نبوده است. در بازی آخر نیز امارات میزبان از ساعت ۲۰:۳۰ مقابل قرقیزستان قرار خواهد گرفت.  استرالیا در صورت پیروزی در بازی امشب به دیدار برنده بازی امارات قرقیزستان خواهد رفت.

 

نوشته ادامه رقابت های جام‌ملت‌های آسیا پس از برد ایران مقابل عمان اولین بار در صدای استرالیا. پدیدار شد.This post first appeared on Voice Of Australia, please read the originial post: here

Share the post

ادامه رقابت های جام‌ملت‌های آسیا پس از برد ایران مقابل عمان

×

Subscribe to Voice Of Australia

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×