Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

19 maja: Spektakl "Mężczyzna idealny"


W sobotę 19 maja 2018 roku o godz. 16:30 w Sali widowiskowej BiFK przy ul. Kochanowskiego 4 odbędzie się spektakl „Mężczyzna Idealny”.


Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika zupełnie niepodobna do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboy’om niż instytutowi naukowemu. Jego najbliższa współpracowniczka natomiast, doktor psychiatrii i bio-genetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą „wyprodukowania” mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu. Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej „wyhodować” pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, niestety, z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić. Opracowuje rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości. Ale kto będzie dawcą osobowości dla mężczyzny idealnego? Wybór pada na telewizyjnego showmana, który nie zdaje sobie sprawy, że stał się obiektem eksperymentów, jakich dotąd ludzkość nie znała. Profesor usiłuje powstrzymać szaleństwo uczonej koleżanki. Wie, że kształtowanie dowolnych ludzi, poprzez przeszczepianie osobowości – może być zagrożeniem dla całego świata, gdyby ta metoda dostała się w ręce szaleńców, polityków czy generałów. Zaczyna się walka, intrygi, komiczne zwroty akcji i zamiany ról – jest czworo bohaterów, ale nikt nie jest tym za kogo się podaje. 

Bilety w cenie 65 zł do nabycia w Kasie Sali widowiskowej lub on-line na stronie http://bifk.info/rezerwacja-spektakl-mezczyzna-idealny/


Źródło: BiFK

This post first appeared on Oleśnica Dziennikarskie News, please read the originial post: here

Share the post

19 maja: Spektakl "Mężczyzna idealny"

×

Subscribe to Oleśnica Dziennikarskie News

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×