Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Horoskopi ditor, e diel 11 dhjetor 2016

Tags: tatildelaquo

Ky horoskop vjen tek ju nga Agjensia Martesore me e madhe ne Shqip MBLESERI.com . Familja ju ka mbërthyer sot dhe çdo moment i kaluar me personat tuaj të afërt po ju shijon pa fund. Do të donit ta përsërisnit më shpesh këtë ditë. Beqarët nuk do ndihen ende gati për ta ndryshuar statusin, kështu që do refuzojnë ftesat për takime. Financat do pësojnë krisje, do shpenzoni pa i bërë mirë llogaritë.

MBLESERI.com : Dashi

Po tentoni të sqaroni keqkuptimet e mëparshme me partnerin/en. Kjo është një gjë mjaft e mirë dhe do t’ju rikthejë harmoninë mes jush. Beqarët do kenë një ditë me fat dhe të mbushur me takime mjaft interesantë dhe premtues për të ardhmen. Financat do dini si ti mbani nën kontroll dhe larg problemeve.

MBLESERI.com : Demi

Nëse nuk mund të ndryshoni dot disa gjëra në rendin e ditës do t’ju mbeten akoma punë të pa mbyllura. Duhet një riorganizim i ri i punës, gjeni kohë edhe për njeriun e zemrës. Beqarët do dinë si ta bëjnë për vete personin që prej kohësh e pëlqejnë. Në planin financiar kujdes me shpenzimet.

MBLESERI.com : Binjakët

Përpara se të vendosni kush do të jenë objektivat tuaja të ardhshme, bëni mirë të sqaroni planet me partnerin/en para se të vendosni. Beqarët nuk do ndihen ende gati për ta ndryshuar statusin, kështu që do refuzojnë ftesat për takime. Në planin financiar pritet të përballeni me disa probleme serioze.

MBLESERI.com : Gaforrja

Disa çështje familjare sot kërkojnë pak më tepër impenjim nga ana juaj. Nuk duhet ti neglizhoni më siç keni bërë më përpara. Beqarët do jenë të bekuar nga yjet kështu që jeta ka për t’iu ndryshuar përgjithmonë. Financat do jenë të mira, mundësi edhe për të shpenzuar.

MBLESERI.com : Luani

Sot mos ndërmerrni asnjë veprim për të filluar një aktivitet të ri ju që jeni në një lidhje. Nuk do të keni mundësi dhe kohë ti përkushtoheni dhe mund ta lini në mes. Beqarët edhe pse do mundohen shumë nuk do arrijnë të gjejnë personin e duhur. Financat do vinë duke u përmirësuar në mënyrë të ndjeshme.

MBLESERI.com : Virgjëresha

Edhe pse jeni tipa kuriozë sot nuk mund të shkoni të kërkoni llogari për çështje që nuk kanë të bëjnë fare me ju. Partneri/ja do t’ju kritikojë. Beqarët nuk duhet të marrin vendime të nxituara kur bëhet fjalë për të ardhmen sepse mund të lëndohen. Financat do i keni nën kontroll, asgjë për tu shqetësuar.

MBLESERI.com : Peshorja

Sot doni të evitoni që njeriu juaj i zemrës të vuajë për shkak të një të vërtete që mund të zbulohet. Do të mundoheni ta fshihni me se të mundeni. Beqarët do ndihmohen mjaft nga Plutoni dhe mund ta gjejnë princin e tyre të kaltër. Të ardhurat do përmirësohen ndjeshëm dhe do shmangni problemet.

MBLESERI.com : Akrepi

Edhe pse nuk jeni shumë tipa që përshtateni me ndryshimet, sot do t’ju duhet të dorëzoheni. Do hiqni dorë nga zakonet e vjetra sepse kjo është edhe dëshira e partnerit/es. Beqarët nuk do duan aspak të bëjnë ndryshime sepse e adhurojnë jetën që kanë. Financat do pësojnë krisje, do shpenzoni pa i bërë llogaritë.

MBLESERI.com : Shigjetari

Sot duhet të mendoni vetëm për atë rreth të ngushtë të miqve dhe familjarëve tuaj të cilët ju bëjnë të ndiheni mirë në çdo moment. Beqarët do realizojnë takime interesante dhe disa mund ta gjejnë veten edhe në një lidhje dashurie. Financat nuk do kenë probleme, gjithsesi rekomandohet që të shpenzoni me maturi.

MBLESERI.com : Bricjapi

Familja ju ka mbërthyer sot dhe çdo moment i kaluar me personat tuaj të afërt po ju shijon pa fund. Do të donit ta përsërisnit më shpesh këtë ditë. Beqarët do kalojnë një ditë të bukur të mbushur me takime interesante, por nuk duhet të nxitohen në marrjen e vendimeve. Financat do jenë të mira.

MBLESERI.com : Ujori

Sot do të bëni një hap më tepër drejt të ardhmes suaj e cila ka filluar të vizualizohet pak e nga pak me të gjithë larminë e saj. Beqarët me shumë mundësi do takojnë personin që kanë ëndërruar prej kohësh dhe jeta do ju ndryshojë. Financat do jenë të ekuilibruara, falë menaxhimit tuaj të mirë.

MBLESERI.com : Peshqit

Duhet të luftoni më shumë për gjërat tek të cilat besoni dhe të bindni njeriun që keni përkrah se me pak mundim mund të arrihet gjithçka. Beqarët duhet të tregohen më realistë nëse duan të ndryshojnë statusin. Në planin financiar ditët e vështira i keni lënë pas krahëve, koha edhe për të shpenzuar.
This post first appeared on 1FAKT - Teste Psikologjike E Kuize Logjike, please read the originial post: here

Share the post

Horoskopi ditor, e diel 11 dhjetor 2016

×

Subscribe to 1fakt - Teste Psikologjike E Kuize Logjike

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×