Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Horoskopi ditor, e martë 6 dhjetor 2016


Ky horoskop vjen tek ju nga siti me i madh Shqip i njohjeve online MBLESERI.com .Sot do të merrni shumë ftesa për evente të ndryshme dhe mbrëmje me muzikë. Ndiheni mirë kur pranë keni partnerin/en që ju shoqëron. Beqarët do kenë takime mbresëlënëse të cilat do sjellin ndryshime të rëndësishme në të ardhmen e tyre. Në planin financiar do përballeni me disa vështirësi, prandaj kujdes me shpenzimet e panevojshme.

MBLESERI.com : Dashi

Keni disa ngërçe në lidhjen në çift, por nëse komunikoni me partnerin/en do të arrini të zgjidhni gjithçka. Beqarët edhe pse do realizojnë takime pa fund dhe do duan të ndryshojnë statusin nuk do ja arrijnë dot. Në planin financiar situata do të stabilizohet ndjeshëm, nuk ka vend për shqetësime.

MBLESERI.com : Demi

Sot doni të lini pas këtë ditë të rrëmujshme dhe mezi po prisni të mbarojë orari zyrtar që të shijoni shoqërinë e njeriut tuaj të zemrës. Beqarët do kenë takime mbresëlënëse të cilat do sjellin ndryshime të rëndësishme në të ardhmen e tyre. Në planin financiar do hasni probleme nëse nuk i menaxhoni mirë të ardhurat.

MBLESERI.com : Binjakët

Keni qenë të shpenguar dhe keni mundur të harroni për pak kohë një ndjenjë kontradiktore që ushqeni prej ditësh. Sot do t’ju rizgjohen kujtimet ju që jeni në një marrëdhënie. Beqarët do tregohen të hapur dhe do bëjnë çmos për të bërë për vete personin që pëlqejnë. Financat do jenë të mira.

MBLESERI.com : Gaforrja

Sot do të viheni shumë herë në provë nga partneri/ja për të testuar autokontrollin tuaj. Por do të arrini të menaxhoni mirë atë që do t’ju ofrohet. Beqarët do arrijnë të realizojnë disa nga dëshirat e tyre për të cilat kanë kohë që mendohen. Në planin financiar situata do jetë e qëndrueshme, mund të bëni edhe shpenzime.

MBLESERI.com : Luani

Keni shumë çështje për të mbyllur sot por do t’ju vonojë një problem me partnerin/en që kishit lënë pa zgjidhur. Në të ardhmen duhet të merrni masat. Beqarët do kenë një takim mjaft të rëndësishëm, prej të cilit do nisin të mendojnë edhe për më shumë. Financat nuk do jenë të këqija, gjithsesi nuk duhet të kryeni shpenzime me tepricë.

MBLESERI.com : Virgjëresha

Bukuria e shpirtit sot është mjaft e lidhur me mirëqenien fizike. Ndiheni plot energji dhe mjaft optimistë ju të dashuruarit. Beqarët do kenë takime pa fund sot dhe Venusi do jetë ai që do ju favorizojë më tepër. Në planin financiar do përballeni me disa vështirësi, prandaj kujdes me shpenzimet e panevojshme.

MBLESERI.com : Peshorja

Sot do të ketë debate mbi çështje parimore në marrëdhënien tuaj. Ndonëse mendimet tuaja shkojnë ndesh me ato të partnerit/es do të argumentoni ç’ka thoni. Beqarët jo vetëm që do kenë disa takime, por ato do jenë mjaft premtuesë. Financat do jenë më të mira sesa ju i mendonit. Nuk do keni probleme.

MBLESERI.com : Akrepi

Në këto ditë të fundit të vitit ka filluar të ndihet atmosfera e festave dhe dëshira për pushime për ju të dashuruarit. Po mendoni të shkoni diku, por pasi të mbyllni punët tuaja. Beqarëve nuk do iu mungojnë mundësitë për takime interesante, megjithatë mos merrni vendime të nxituara. Në planin financiar bëni mirë të merrni masa.

MBLESERI.com : Shigjetari

Shenja më me fat sot e horoskopit bën që kjo ditë të jetë e mbushur plot jetë dhe kënaqësi të pafundme. Surpriza të këndshme do t’ju kënaqin ju që jeni në një lidhje dashurie. Beqarët do kërkojnë shumë, por as sot nuk do e gjejnë dot personin që ëndërrojnë. Në planin financiar do arrini të stabilizoni situatën.

MBLESERI.com : Bricjapi

Megjithëse shumë të zhurmshëm dhe kaotikë, kur gjendeni pranë familjes apo partnerit/es bini në një lloj qetësie dhe harmonie që ju mungon gjatë ditës. Beqarët nuk do e kenë mendjen fare te dashuria sot, dhe do preferojnë ta kalojnë ditën në shoqëri të miqve. Financat do jenë të ekuilibruara.

MBLESERI.com : Ujori

Sot do të merrni shumë ftesa për evente të ndryshme dhe mbrëmje me muzikë. Ndiheni mirë kur pranë keni partnerin/en që ju shoqëron. Beqarët edhe pse nuk do mendojnë të krijojnë një lidhje, nuk do mund t’i rezistojnë dot një personi që do iu dalë para. Financat do jenë të mira, gjithsesi kujdes me shpenzimet.

MBLESERI.com : Peshqit
 
Ndihma e njeriut të zemrës do t’ju shpëtojë nga një gafë e madhe që mund t’ju kushtonte edhe vendin e punës. Sa mirë që ka akoma njerëz që ju duan të mirën. Beqarët do jenë të përqendruar te puna dhe nuk janë të vendosur për të ndryshuar statusin. Në planin financiar bëni kujdes me shpenzimet për të mos prishur ekuilibrin.
This post first appeared on 1FAKT - Teste Psikologjike E Kuize Logjike, please read the originial post: here

Share the post

Horoskopi ditor, e martë 6 dhjetor 2016

×

Subscribe to 1fakt - Teste Psikologjike E Kuize Logjike

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×