Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

ubezpieczenie firmy

Ze względu na coraz niższy przyrost naturalny istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że za kilkadziesiąt lat Państwo nie będzie miało wystarczającej ilości środków pieniężnych na wypłacenie emerytur. Na szczęście jeszcze nic straconego - mamy czas, żeby przed taką okolicznością odpowiednio się zabezpieczyć.

W Niemczech ubezpieczenia emerytalne można podzielić na 3 filary: obowiązkowe ubezpieczenie emerytalne, zakładowe ubezpieczenie emerytalne oraz prywatne ubezpieczenie emerytalne.

Bardzo korzystną opcją jest wspomniana renta zakładowa czyli betriebliche Altersvorsorge (bAV).Jest to wyjątkowa forma oszczędności, ponieważ zyskujemy podwójnie.

Dlaczego tak się dzieje?

Betriebliche Altersvorsorge to forma oszczędności zarówno dla pracownika jak i pracodawcy, bowiem składka na ubezpieczenie odciągana jest bezpośrednio od wynagrodzenia brutto. Zarówno nam jak i pracodawcy automatycznie obniżają się koszty związane ze składkami socjalnymi, dodatkowo odprawadzamy mniejszy podatek, a co najważniejsze odkładamy pieniądze na naszą przyszłość. Czyż nie warto skorzystać z takiej "promocji" ?

W celu szczegółowych informacji dotyczących renty zakładowej, wysokości składek oraz zalet tego ubezpieczenia prosimy o kontakt lub zapraszamy na spotkanie w Naszym biurze.

Adamczuk Agnieszka
Mobil:0049 152 26254230
E-Mail: [email protected]

Schönbornstr. 1
54295 Trier
Graeffstr. 5
50823 Köln
Deutschland

Website: www.pro-expert.euThis post first appeared on Ubezpieczenia W Niemczech, please read the originial post: here

Share the post

ubezpieczenie firmy

×

Subscribe to Ubezpieczenia W Niemczech

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×