Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Laurent Gounelle - Dievas visada keliauja incognito

Laurent Gounelle - Dievas visada keliauja incognito
Laurent Gounelle - Dievas visada keliauja incognito. Išgirdęs pavadinimą, kurį laiką buvau skeptiškos nuomonės apie šią knygą. Vėliau draugės įkalbėtas perskaičiau. Likau patenkintas. Man šita knyga patiko. Realiam gyvenime tikrai ne viskas taip paprastai ir lengvai gaunasi kaip knygoje, tačiau yra iš ko pasimokyti. Nėra kažkokių gilių sąsajų su religija, kaip gali pasirodyti iš pavadinimo. Knyga sudomino nuo pat pirmų puslapių, lengvai skaitoma.
Pagrindinis veikėjas Alanas Grinmoras, visiškai gyvenimu nusivylęs, buhalterių įdarbinimo įmonės konsultantas.
Cituoju plačiai internete paplitusį aprašymą:
Knygoje pasakojama istorija panardina į svaigią Paryžiaus vasaros atmosferą ir kviečia susimąstyti: kas gali paskatinti mus įveikti savo baimes, susikaustymą bei įpročius ir, kai gyvenimas nebeteikia džiaugsmo, priversti išsukti iš įprasto kelio?
Įsivaizduokite – nepažįstamas žmogus išgelbsti jums gyvybę mainais už pasižadėjimą daryti viską, ko tik jis pareikalaus... jūsų paties labui. Priremtas prie sienos sutinkate ir atsiduriate keistoje padėtyje: regis, viskas ima slysti iš rankų... Jūsų gyvenimas – nebe jūsų valioje, tačiau daugeliu atžvilgių gerokai įdomesnis nei anksčiau! Vis dėlto pamažu apninka abejonės: ko iš tikrųjų siekia tas žmogus, kuris kišasi į jūsų gyvenimą? Kas jis toks? Ir kas tie paslaptingi jo aplinkos žmonės?


This post first appeared on I-journal, please read the originial post: here

Share the post

Laurent Gounelle - Dievas visada keliauja incognito

×

Subscribe to I-journal

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×