Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Bir Teselli Ararsın!

Mücadeleye her türlü devam ederken, hayatı bir yerlerden yakalayıp tutmayı başaranlara hitap etmek istiyorum. Arkadaşım siz doğru olun mevla her türlü görüyor ve mükafatını veriyor. Ama sen yanlışsan, eğriyse, istersen milyon tl kazan en iyi rütbeyi al yine kaybeden oluyorsun.

Size tavsiyem kötü bir dünya görüşünüz varsa hemen değiştirin, yeter kardeşim etrafa kötülük saçtığınız. Tövbenizi edin gerekirse çevrenizi değiştirin. Fakat iyi bir insansanız her daim böyle devam edin, bunu sizden daha iyi bilen olamaz, yani kötü veya iyi olduğunuzu kastediyorum.

Bir zamanlar tanıdığım bazı insanların kötülükleri sonrasında o kendilerini bu dağları ben yarattım modundan çok uzakta olduğunu görüyorum. Kimi kariyerinden oldu kimi hayatında hiç istemediği veya istemeyeceği şeyler ile karşılaştı. Arkadaşlar tavsiyem şu eğri olmayın ikinci kez dile getirmek istedim bu çok önemli çünkü.

Beyninin arka kısmında farklı planlar projeler peşinde olan insanlara şunu demek istiyorum. Arkadaşım hayat bir yerden bir yere ilerliyor. Tutunun bir dalına siz de keyfinize bakın. Böyle arka planlar ile hep arkada kalırsınız. Adam olup insana mütevazi yaklaşırsanız ödülünüzü alırsınız, yoksa cevabı çok çabuk alır yıkılırsınız.

Çok fazla uzatmaya gerek yok, iyi insanlara selam, kötülere güle güle…

Bir Teselli Ararsın! yazısı ilk önce Erkan Kavas üzerinde ortaya çıktı.This post first appeared on Anasayfa - Erkan Kavas - Allahlık Adam!, please read the originial post: here

Share the post

Bir Teselli Ararsın!

×

Subscribe to Anasayfa - Erkan Kavas - Allahlık Adam!

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×