Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Nie daj się oszukać, hakerzy z Rosyjskim akcentem atakują

Tags: siauml jest sieci

CZARNA LISTA KRYPTOWALUT PHISING autorstwa

,IT-krs.net & SFX-GTCblog.pl

Globalne bezpieczeństwo cybernetyczne

SFC-GTC Agency - Cyber security Departament

Zostaliśmy stworzeni, aby chronić Cię za darmo, liczymy tylko na wsparcie innych informatyków aby godnie chronić Polaków i wspólnie odeprzeć ten atak ponieważ uważamy, że do naszych obowiązków należy ochrona Polski i Polskiego internetu

Wczoraj we wiadomościach Polskich mówiono, że na Ukrainie rozbito grupę Rosyjskich Hakerów, którzy tworzą Fake neews i głównie w Polsce. Znaleziono przy nich 1500 nie rejestrowanych kart sim na podstawie, których tworzą fake konta w media społecznościowych. Takie konto Jest amieniane cyber boota, który jest zwykłą automatyzacją dobrze zaprogramowaną komednda do wykonania. Nasz departament bezpieczeństwa informuję iż problem jest o wiele bardziej poważny.

95% telefonów do nas w sprawie kryptowalut to właśnie ta grupa hakerów nasza firma stała się jedną z ofiarę takiego hakera razem z naszymi przyjaciółmi z cyber-bezpieczeństwa na mierzyliśmy tą grupę w Polsce a nie na Ukrainie Także mamy już do czynienia z migracją hakerów do naszego kraju.

Jako firma zajmująca się zagrożeniami internetowymi i zabezpieczaniem transakcji kryptowalutowych, codziennie organizujemy internetowe polowanie na okazje, aby Cię chronić.

Dziś chcemy Wam przybliżyć grupę cyfrowych przestępców działających w Polsce.

Jest to grupa prorosyjskiego pochodzenia, my jako myśliwi nazywamy ją

shadow-Crypto-hacker.

Jest grupa obcokrajowców mówiących po polsku z silnym rosyjskim akcentem lub z krajów sąsiednich.

Zrobiliśmy już 6 prowokacji w Internecie, z czego minimum 6, aby poznać techniki tej grupy wyłudzeń informacji.

Jak działają, już Ci to opisujemy:

Podają się za brokera kryptowalut, budują całe sieci fałszywego świata w sieci, od zwykłych kont po pseudo-platformy handlowe. Po pewnym czasie, jakbyś u nich zarabiał, łączą się z tobą z Sieci TOR, zwykle na Wathsapp lub przez telefon i opowiadają nieprawdziwe historie, że dzięki nim zarobiłeś dużo kryptowaluty w automatycznym handlu kryptowalutami, ale żeby je wypłacić, musisz wpłacić równowartość tej kwoty jako NIBY DEPOSIT, aby wypłacić swoje zarobki.

W kolejnym etapie przekonują Laika, który nie zna sieci ich zabezpieczeniach, że proces potwierdzania depozytu jest bardzo trudny i najlepiej, żeby połączyli się z tobą zdalnie, a teraz jest tag rozpoznawczy te grupę przestępców Anydes.... Program …… grupa lub inna do połączeń zdalnych. Łączyliśmy się z nimi również monitorując połączenie i staraliśmy się śledzić ich geo-lokalizację, wierzcie nam, nie było to łatwe dla tych ludzi, profesjonalistów od korzystania z czarnej sieci, ale byliśmy sednem zadania i chociaż udało nam się nawiązać chwilowe połączenie i ustalić że grupa była w tym czasie w Polsce.

Jeśli jesteś informatykiem i znasz się na cyber bezpieczeństwie dołącz do naszej grupy ochrony Polaków w sieci.

Zobacz również

#malwarebytes #Wszystko_na_temat_cryptojackinguThis post first appeared on Valuable Industry Blog - IT Service & Finance, please read the originial post: here

Share the post

Nie daj się oszukać, hakerzy z Rosyjskim akcentem atakują

×

Subscribe to Valuable Industry Blog - It Service & Finance

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×