Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Sprawdź swoje IP i pobierz darmowy VPN

Tags:
Sprawdź Swoje IP I Pobierz Darmowy VPN

Jak wykonać polecenie w windows aby sprawdzić numery IP urządzeń podpiętych do mojej sieci

Sprawdź moje IP teraz na tej stronie

Pobierz VPN za darmo

Witamy na stronie SFX-GTCblog.pl, gdzie omawiamy jak ważne jest bezpieczeństwo w sieci oraz jak sprawdzić swój numer IP. Jako użytkownik Internetu ważne jest zrozumienie koncepcji numerów IP i sposobu ich sprawdzania. Znajomość numeru IP może pomóc w identyfikacji i ochronie urządzenia przed niechcianymi połączeniami.

Jeśli używasz urządzenia z systemem Windows, możesz łatwo sprawdzić swój numer IP, wykonując tę prostą procedurę:

1. Naciśnij klawisze Win + R na klawiaturze, aby otworzyć okno wyszukiwania.

2. Wpisz cmd.exe w polu wyszukiwania.

3. Spowoduje to otwarcie wiersza polecenia, w którym wpiszesz polecenie ipconfig.

4. Po wprowadzeniu tego polecenia zostaną wyświetlone wszystkie adresy IP podłączone do systemu.

Poniżej znajduje się pomocny film z instrukcją, jak sprawdzić swój numer IP:

https://video.wixstatic.com/video/e0bdea_f624de51a57f4257bebdd8882788fc51/720p/mp4/file.mp4

Znając swój numer IP, możesz łatwo ustalić, czy istnieją jakieś podejrzane połączenia z Twoim urządzeniem i ustalić, czy znasz to urządzenie. W ten sposób możesz mieć pewność, że wszystkie połączenia z systemem są bezpieczne.

IP checker Free

W SFX-GTCblog.pl rozumiemy, jak ważne jest zachowanie bezpieczeństwa w Internecie, dlatego zapewniamy pomocne informacje i wskazówki, jak zapewnić bezpieczeństwo urządzenia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o bezpieczeństwie w Internecie, zajrzyj na naszego bloga, gdzie znajdziesz najnowsze wiadomości i porady.

Witamy w VPN Free i VPN Malwarebytes! Jako jedyna sieć oferujemy bezpieczny plik instalacyjny VPN – Malwarebytes – który umożliwia pobieranie bez użycia danych karty kredytowej. Nasze zaawansowane środki bezpieczeństwa sprawiają, że Twoje połączenie sieciowe jest bezpieczne i prywatne, a nasze oprogramowanie do wykrywania złośliwego oprogramowania pomaga chronić Twoje poufne dane. Z nami możesz mieć pewność, że Twoje połączenie jest bezpieczne i możesz cieszyć się wszystkimi zaletami VPN, nie martwiąc się o złośliwe oprogramowanie.

Poniżej darmowy VPN Download

Malwarebytes Privacy for Windows

Malwarebytes Privacy for Mac

Szukasz bezpiecznej sieci VPN, która nie wymaga podawania danych karty? Nie szukaj dalej niż VPN Malwarebytes - jedyny w sieci, który oferuje bezpieczny plik instalacyjny VPN. Dzięki VPN Malwarebytes nie musisz się martwić o narażenie swojego bezpieczeństwa lub finansów, zapewniając całkowity spokój ducha. Przygotuj się na odblokowanie internetu i odkrywanie świata z VPN Malwarebytes — najlepszym i najbezpieczniejszym dostępnym darmowym rozwiązaniem VPN.This post first appeared on Valuable Industry Blog - IT Service & Finance, please read the originial post: here

Share the post

Sprawdź swoje IP i pobierz darmowy VPN

×