Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Konwersja Plików a strony www

Wstęp

Jeśli używasz plików JPG/PNG, a Twoja witryna działa wolno, być może nadszedł czas, aby przejść na WebP. Konwertując wszystkie istniejące obrazy z JPG/PNG i zastępując je plikami WebP, zobaczysz pozytywny wpływ na czas ładowania. Nie tylko oszczędza to miejsce na serwerze poprzez zmniejszenie rozmiaru pliku, ale także poprawia jakość obrazu bez poświęcania pikseli.

Gdzie szukać udanej konwersji Plików

W tym poście opowiemy o najlepszych czytnikach konwersji plików i edycji obrazu, które znaleźliśmy na Pixelied. To świetna oszczędność czasu dla każdego menedżera ds. marketingu treści, który chce obsłużyć różne typy obrazów, których może potrzebować. Link do tego portalu znajduje się w następnej sekcji tego bloga.

Jak uruchomić konwerter

Aby uruchomić konwersję pliku, wykonaj następujące kroki:

1. Kliknij w przycisk poniżej

2.Wykonaj następujące czynności

HomePage>Mockups>Convert

3.Wybierz rodzaje Plików i ciesz się konwersją twojego Pliku.

Zakończenie

Konwersja witryny jest kluczowym aspektem biznesu online, a jeśli dodamy do tego czas ładowania, może to być katastrofalne w skutkach. Większość dzisiejszych witryn jest zoptymalizowana pod kątem użytkowników mobilnych, ale nie zainwestowano w poprawę szybkości działania witryny. Pamiętaj czytelniku, że jeśli wrzucisz obrazy .webp na swoją stronę, blog lub sklep internetowy, osiągniesz 3x szybsze ładowanie, a ładowanie stron ma ogromny wpływ na SEO.This post first appeared on Valuable Industry Blog - IT Service & Finance, please read the originial post: here

Share the post

Konwersja Plików a strony www

×

Subscribe to Valuable Industry Blog - It Service & Finance

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×