Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Dedicated to a website developer

Developer - nowości produkty i rozwiązania

  • Wstęp
  • Sklep dodatki www
  • wnioski
  • Zakończenie

Wstęp

Witam ponownie, dziś artykuł o nieco wyższych wymaganiach. Ten artykuł nie Jest Przeznaczony Dla wszystkich i jest przeznaczony dla twórców stron internetowych. Prowadzisz strony internetowe lub bloga. Ciągle szukasz dodatkowego dochodu. Nie masz czasu na samodzielne programowanie, wolisz gotowy produkt. Dobrze trafiłeś, mamy dla Ciebie rozwiązanie w postaci sklepu z widżetem html iframe, szybko, tanio i solidnie uzbroisz swoją stronę.

Czego potrzebuję?

Pierwsze pytanie, które przychodzi mi do głowy, brzmi: czego potrzebuję? Odpowiemy szczegółowo na to pytanie poniżej:

1) kod HTML (lista iframe) - wszystkie informacje zawarte są w tym pliku, dlatego ważne jest, aby został napisany przez doświadczonego programistę, który wie, co robi;

2) Grafika dla Twojego sklepu;

3) Atrakcyjny projekt witryny e-commerce;

Sklep dodatki www

Sklep z dodatkami do strony internetowej to miejsce, w którym znajdziesz wszelkiego rodzaju dodatki do swojej strony internetowej.

Oferujemy różne produkty:

1) Widżety - to standardowe narzędzie dla każdej strony internetowej. Pozwala w wygodny sposób wyświetlać informacje, na przykład aktualności lub reklamy. Możesz także wybierać z dużego wyboru widżetów online i pobierać je bez umiejętności programowania.

2) Wtyczki – wtyczki umożliwiają wzbogacenie serwisu o nowe funkcje, jednak mogą z nich korzystać wyłącznie zaawansowani użytkownicy posiadający pewną wiedzę na temat języków programowania używanych przez strony internetowe (PHP, JavaScript). Na przykład, jeśli potrzebujesz specjalnej funkcji na swojej stronie internetowej, która jeszcze nie istnieje, warto spojrzeć na naszą listę wtyczek i znaleźć tę, która najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

Po niżej przedstawiamy sklep kupując na naszym blogu wspierasz nasz zespół do dalszego rozwoju a gdyby rozważyć to globalnie wspierasz sam siebie, ponieważ prosto mówiąc ty wspierasz nas zakupem na naszym blogu a w odpowiedzi my będziemy wspierać cię w jeszcze lepszych narzędziach i postach. Sukces osiąga zawsze większość nie zapominaj o tym, jeśli się z tym zgadzasz dodaj ten post do zakładki ulubione i za każdym razem kup widget na naszej stronie, skorzystasz z naszego polecenia + otrzymasz dodatkowy rabat na 20%, to chyba uczciwe rozwiązanie nie sądzisz ?

Zapoznaj się ze sklepem po niżej i przekaż nam swoją opinię w komentarzach, jeśli chcesz pełnowymiarową stronę do zakupu, poniższy button zaprowadzi do strony po naszym poleceniu. Za zakupy i wsparcie z góry dziękujemy i bądź pewien ,że od wdzięczymy się w kolejnych Postach.

Strona Producenta

Wnioski

Nasza firma długo wzbraniała się przed gotowymi produktami, ale czy warto się powstrzymywać przed ułatwieniami w profesjonalnym wykonaniu. Po niżej zamieszczamy przykładowy widget jest to licznik odwiedzin naszej strony. pod zamieszczonym widgetem znajdziesz do pobrania gotowy kod Iframe abyś mógł się mu przyjrzeć oraz przetestować na swojej stronie, nie będzie on długo działał ponieważ jest próbka testowa ale zawsze można jakieś wnioski z tego wyciągnąć przed zakupem właściwym.

Próbka kodu download for free

Zakończenie

Drodzy Klienci!

Miło nam poinformować, że nasz sklep jest dostępny w Internecie. Zajmujemy się sprzedażą dodatków HTML do stron internetowych. Jesteśmy firmą rzetelną i odpowiedzialną, zawsze gotową do pomocy swoim klientom. Nasze ceny są bardzo atrakcyjne, więc każdy może sobie na nie pozwolić.

Jeśli potrzebujesz szablonu lub innego produktu, możesz go zamówić w naszym sklepie internetowym. Chętnie pomożemy w doborze produktów.

Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, co powinniśmy zaoferować następnym razem, zostaw komentarz pod tym postem.This post first appeared on Valuable Industry Blog - IT Service & Finance, please read the originial post: here

Share the post

Dedicated to a website developer

×

Subscribe to Valuable Industry Blog - It Service & Finance

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×