Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

The Elder Scrolls Online: Homestead’in çıkışını açıklayan video yayımlandı


ZeniMax Online Studios tarafından yapılan ve Bethesda tarafından dağıtılan The Elder Scrolls Online’a kendi evinizi yapma ve düzenleme paketi Homestead’in Şubat 2017’de geleceği açıklandı. Homestead eklenti paketi, The Elder Scrolls Online’ın bir sonraki büyük güncellemesi ile birlikte yayımlanacak ve tamamen ücretsiz olacak. Güncelleme kendi mobilyanızı ve ev dekorasyon ürünlerinizi üretmenizi de sağlayacak. Bununla birlikte 4o’a yakın farklı görünümde ev seçeneği ile 2000 adet dekorasyon ve mobilya seçenekleri ile evinize dilediğiniz özel görünümü kazandırabilirsiniz.

Homestead paketinin ilk görevini yaptıktan sonra sizlere ilk eviniz verilecek. Bu ev, semtinizdeki handa ufak bir oda olacak. O andan itibaren dilediğini herhangi bir evi satın alabilirsiniz. Tabii yeterli paranız olduğu sürece. Satın alınabilecek evler, oynanabilir 10 ırkın kültürlerine göre tasarımlanmış olup, sizleri dilediğiniz tarzdaki evde oturmakta serbest kılıyor. Evler, mobilyalı ya da mobilyasız olacak şekilde sunuluyor ve iyi bir haber olarak da, hiçbir ev ek paket bölgelerinde yer almadığını söylemek isteriz. The Elder Scrolls Online’ın herkese açık, ana bölgelerinde yer alıyor ve dilediğiniz kadar ev satın almakta özgürsünüz. Satın aldığınız evler hesap tabanlı olduğu için, bir hesaptaki tüm karakterleriniz o evlerde oturabiliyor.

Eğer mobilyalı bir ev satın alırsanız, tüm eşyaların yerini dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Pakette ilerledikçe, Crown Store’a özel birkaç özel eşya da sizlerin erişimine açılacak. Lakin eğer mobilyasız bir eve sahip olmak istiyorsanız, öncelikle yakınlarda bulunan bir NPC sizden belli bir şeyi başarmanızı isteyecektir. Talep edilen şeyi başardığınızda ise onaylarını alıp söz konusu mobilyasız  evi satın alabilirsiniz. Evinizi kendiniz dekore etmek için hazırda bulunan üretim ekranı ile üretebilir ya da altın karşılığı Tamriel’de dolaşan tüccarlardan alabilirsiniz. Tabii altın yerine Crown kullanmayı tercih ederseniz, Crown Store sizlere her zaman ürün satıyor olacaktır. Merak etmeyin, birçok dekoratif eşya hem Crown Store’da, hem de oyun içi tüccarlarda satılıyor olacak yan sürekli cüzdanınıza uzanmak zorunda değilsiniz.

The Elder Scrolls Online

Tüccar ve Crown Store’un yanı sıra Achievement Funishers denilen, elde ettiğiniz başarıların karşılığı olarak özel eşya satın alabileceğiniz bir satıcı olacak. Bu da yetmiyormuş gibi, Luxury Furnishers diye sizlere çok kısa süre satışta duracak şekilde pahalı ve nadir eşyalar satan bir satıcı daha ekleniyor. Sahibi olduğunuz evlere evcil hayvan, binekler ve üretim masası gibi etkileşime geçebileceğiniz eşyalar da yerleştirmekte serbestsiniz. The Elder Scrolls Online’ı arkadaşları ile birlikte oynayanlar için önem taşıyan soruya açıklık getirelim. Evet, evinizde dilediğiniz gibi parti düzenleyebilirsiniz! Ücretsiz Homestead güncellemesi hakkında bilmeniz gereken her şey aşağıda listelenmiş şekilde sizleri bekliyor. Dilerseniz eklenti paketinin tanıtım videosunu da aşağıda bulabilirsiniz. Bir sonraki sayfaya geçerek, diğer görsellere de göz atabilirsiniz.

  • Evler herkese açık ve sınırsız. Bunun anlamı da, en iyi evi satın almak için acele etmek zorunda değilsiniz, aynı evi sınırsız sayıda insan satın alıp kullanabilir.
  • Mobilya üretim ekranından ürettiğiniz mobilyaları diğer oyunculara satabilirsiniz.
  • Bir evi satın almadan önce mobilyalı ve mobilyasız halini inceleyebilirsiniz.
  • Tüm arkadaş ve lonca arkadaşlarınız evinizi ziyaret edebilir. İsminize gruptan ya da arkadaş listesinden tıklayarak evinizi siz çevrim dışıyken de ziyaret edebilirler.
  • Güvenilebilir arkadaş olarak bazı arkadaşlarınızı işaretleyebilir, evinizdeki eşyaları dekore etmelerine izin verebilirsiniz.
  • Arkadaş veya lonca listenizde olmayan bir başka oyuncuyu ziyaretçi ya da dekorasyoncu diye işaretleyerek evinize gelmelerini sağlayabilirsiniz.
  • Evinize haritanızdan ücretsiz direkt olarak hızlı seyahat edebilirsiniz.
  • Evler çok güvenli. Başka oyuncular evinize girip eşyalarınızı çalamaz. Hırsızlar Loncası buna çok üzülecek…

The Elder Scrolls Online: Homestead’in çıkışını açıklayan video yayımlandı yazısı ilk önce Leadergamer üzerinde ortaya çıktı.Kaynak

The Elder Scrolls Online: Homestead’in çıkışını açıklayan video yayımlandı yazısı ilk önce üzerinde ortaya çıktı.This post first appeared on Haberler Geliyoo, please read the originial post: here

Share the post

The Elder Scrolls Online: Homestead’in çıkışını açıklayan video yayımlandı

×

Subscribe to Haberler Geliyoo

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×