Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

E-dönüşüm pazarında TNB Kep hamlesi

Türkiye’nin ilk özel, güvenli Elektronik Posta hizmet sağlayıcısı Tnb Kep, gerçekleştirdiği stratejik iş ortaklıkları ve kampanyalar ile kurumlarda e-dönüşümü hızlandırıyor. TNB KEP, şimdi de ISIS Bilişim ile iş birliğine giderek avantajlı bir kampanya başlattı.

İş birliği ve kampanya dâhilinde TNB KEP’in sağladığı KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) ve E-İmza ürünleri ile İSİS Bilişim’in kurumsal çözümleri E-Dönüşüm pazarında büyük bir ihtiyaca çözüm oluyor. 29 Şubat 2016'ya kadar devam edecek kampanya ile 2 yıl taahhütlü e-fatura ve e-defter hizmeti satın alan TNB KEP müşterileri giriş ücreti ödemeden, 6 ay boyunca sınırsız e-fatura ve e-defter kullanım hakkı kazanıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan TNB KEP Genel Müdürü Duygu Yantaç, “İş ortaklıklarını değerlendirirken pazarın gelişimine katkı sağlamaya, müşterilerimizin taleplerine uygun çözümler üretmeye ve katma değer sunmaya önem veriyoruz. Bu örneklerden biri de ISIS Bilişim ile e-dönüşüm pazarına yönelik yaptığımız iş birliği oldu. İş birliğine gitmemizdeki en önemli etken; ISIS Bilişim’in KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) ve E-İmza hizmetlerine özel olarak müşterilerimize hazırlamış oldukları yazılım çözümleri oldu. E-dönüşüm pazarının önemli çözüm sağlayıcılarından İSİS Bilişim ile iş birliği sayesinde müşterilerimizin e-dönüşüm konusundaki ihtiyaçlarına cevap vererek, avantajlı çözümler sunacağız” dedi.

Gelir İdaresi Başkanlığı’nın (GİB) yeni düzenlemesiyle, 10 milyon TL ve üzeri ciroya sahip mükelleflerin 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren e-Fatura ve e-Defter uygulamalarını zorunlu olarak kullanmaları gerekiyor. 2002 yılından bu yana Bilişim Teknolojileri ve e-Dönüşüm konularında hizmet veren ISIS Bilişim, GİB’ten aldığı Özel Entegratör yetkisi ile e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet, e-Saklama ve e-Denetim ile e-İmza ve KEP hizmetlerini sunuyor.

Kurumların ve bireylerin KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) ve e-imza ihtiyaçlarına kaliteli ve avantajlı çözümler sunan TNB KEP’in kampanyalı e-fatura ve e-defter hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için 444 6 537 numaralı çağrı merkezini arayabilir veya [email protected] adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.This post first appeared on Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket, please read the originial post: here

Share the post

E-dönüşüm pazarında TNB Kep hamlesi

×

Subscribe to Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×