Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

E-ticaret şirketlerine özel SEO danışmanlık hizmeti Logbt.com'da

LOG Bilgi Teknolojileri A.Ş. profesyonel SEO çalışmalarını paket hizmetler haline getirerek uygun fiyatlarla sunmaya başladı. Dijital pazarlama konusunda 18 yıllık birikime sahip şirket SEO danışmanlığı, Dijital PR, sosyal medya yönetimi, e-posta ile pazarlama gibi hizmetler sunuyor.

LOG Bilgi Teknolojileri A.Ş. yönetici ortağı Murat Buyurgan SEO çalışmalarının dikkatli ve uzman ekipler tarafından yapılması gerektiğine, yanlış atılacak adımların geri dönüşü zor zararlar verdiğine dikkat çekiyor.

Özellikle link inşaası konusunda yapılan yanlışların web sitesi sahiplerini sıkıntıya soktuğunu söyleyen Murat Buyurgan şunları söylüyor;

"İçerik kalitesi düşük sitelerin Google'da üst sırada çıkmasını engellemek için üretilen PANDA, düşük kaliteli websitelerinden link alan sitelerin cezalandırıldığı PENGUIN, yerel arama sonuçlarının geliştirildiği PIGEON, mobil cihazlarda gösterilen sonuçların değişmesi gibi son 13 yılda 35 farklı değişim yapan Google, web siteniz için SEO çalışmalarınızı sürekli ve dikkatli bir şekilde yapmanız gerektiğini söylüyor. İnternetten potansiyel müşterilerine ulaşan şirketlerin SEO çalışmalarını ihmal etmemesi gerekiyor. Bu çalışmaları profesyonelce yapan ajanslar olduğu gibi yanlış yöntemlerle müşterilerine fayda yerine zarar veren SEO ajansları ve danışmanları da bulunuyor. Logbt.com olarak amacımız profesyonel SEO hizmetlerini makul bütçelerle sunarak başta Kobiler, startuplar ve küçük e-ticaret girişimcilerini SEO çalışmalarıyla tanıştırabilmek ve satışlarını artırmak."

SEO Nedir? SEO Çalışması Nasıl Yapılır?
Web sitelerinin arama motorlarına en doğru şekilde şekilde gösterilmesi için yapılan optimizasyon çalışmalarına SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu denmektedir.

SEO hizmeti almak isteyen şirketler site içi ve site dışı olmak üzere iki temel hizmete ihtiyaç duymaktadır. Bu çalışmaların amacı hedeflenen arama sonuçlarında üst sıralara yükselmek ve gelen ziyaretçileri müşteriye çevirmektir.

SEO çalışmalarında web sitesinin ana sayfası ve tüm sayfalarına yönelik yapılmaktadır. Özellikle e-ticaret şirketleri için SEO çalışması büyük önem taşımaktadır. Internet kullanıcıları aradıkları ürün ve hizmetlere Google gibi arama motorlarından ulaşmaktadır ve her kullanıcı potansiyel bir müşteridir. E-ticaret yapıyorsanız, web sitenizin Google aramalarında üst sırada çıkması demek, potansiyel müşterinize ulaşmak anlanına gelmektedir.

Google arama sonuçları sayfasında organik arama sonuçlarının yanı sıra Google reklam sonuçları da yer alır. Google reklamı vermenizin, sitenizin arama sonuçlarına olumlu veya olumsuz etkisi olmaz. Bu sebeple organik diye tabir edilen arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak için SEO çalışmaları yapmanız gerekir.

SEO Ajansı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
Çalışacağınız SEO ajansını veya danışmanını seçerken dikkatli olmanız gerekir. SEO çalışmalarında özellikle site dışı diye adlandırılan çalışmalar link inşaası çalışmalarıdır. Web sitenize link inşaası çalışması yaparken yapacağınız hatalar web sitenizin Google'da spam olarak algılanmasına sebebiyet verebilir. Bu durumda web sitenizin sayfaları Google'da görüntülenmemeye başlar. Bu sorunu düzeltmek uzun bir zaman alacağı için web sitenize Google organik aralamalarından gelen ziyaretçi sayısı bir anda düşecektir.

SEO Ajansına Sormanız Gereken Sorular?
? Önceki çalışmalarınızdan örnekler gösterebilir misiniz?
? Google Web Yöneticisi Yönergeleri'ne uyuyor musunuz?
? Ne kadar zamanda, nasıl sonuçlar bekliyorsunuz?
? Sektörümüzdeki deneyiminiz nedir?
? Ne kadar zamandır bu işle ilgileniyorsunuz?
? Yaptığınız çalışmaları rapor ediyor musunuz?
? Link inşaasını nasıl yapıyorsunuz? Site seçerken nelere dikkat ediyorsunuz?

SEO çalışmaları hakkında bilgi almak için LOG Bilgi Teknolojileri Web Sitesini https://www.logbt.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.This post first appeared on Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket, please read the originial post: here

Share the post

E-ticaret şirketlerine özel SEO danışmanlık hizmeti Logbt.com'da

×

Subscribe to Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×