Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Gri Creative’e Altın Örümcek’te 3 dalda ödül

Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu Altın Örümcek Web Ödülleri’nin 14.’sü geçtiğimiz hafta Uniq İstanbul’da düzenlendi. 41 farklı kategoride ödülün verildiği organizasyonda Gri Creative 3 ayrı dalda ödül aldı.

Dijital dünyaya yatırım yapan markaların stratejik çözüm ortağı Gri Creative, Altın Örümcek Web Ödülleri “Telekomünikasyon” kategorisinde; tasarımını baştan sona yenilediği Teknosa Mobil Projesi ile birincilik alarak “Yılın En İyi Web Sitesi Ödülü”ne layık görüldü. “Her şey dahil tatil varsa Her Şey Dahil Teknoloji neden olmasın?” mottosuyla yola çıkan, yeni mobil iletişim hizmeti Teknosa Mobil’in yeni web site tasarımında kullanıcılar, Teknosa kurumsal yapısını hissederek modern ve trend bir sayfa ile karşılaşıyor. Aradıkları tüm bilgilere, hızlıca ana sayfadan ulaşabilecekleri gibi ilgilendikleri hizmetlere de kolayca erişebilmeleri için tüm Teknosa mağazalarını bir haritada bulabiliyorlar. Teknosa Mobil kullanıcıları “her şey dahil sitede” sosyal medya paylaşımlarını da yakından takip edebiliyor. Ayrıca site, hızlı ve kolay erişim için kullanıcı dostu bir deneyimle mobil ve tablet cihazlara uyumlu bir yapıya sahip.

Bir diğer birincilik ödülünü “Okul” kategorisinde Vizyon Koleji ile alan Gri Creative, proje kapsamında ‘Kullanıcı Ara Yüzü - User Interface (UI)” ve “Kullanıcı Deneyimi - User Experience (UX)” süreci sonrasında konsept bir tasarım hazırlayarak; okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise bölümleri ile Beylikdüzü ve Bahçeşehir kampüsleri olmak üzere ana site dâhil toplamda 9 site tasarladı. Vizyon Koleji web sitesi, ana sayfada filtreleme özelliği ile birlikte mobil ve tablet cihazlarda ekran genişliğine göre yeniden şekillenen “Uyumlu – Responsive” tasarıma sahip. Gri Creative, bu yıl üçüncü ödülünü Bimsa’nın mucizeler yaratan hizmetlerini anlatan, yenilikçi ve son teknolojilerden yararlanılan web site tasarımı ile aldı. “Bilgi Teknolojileri Donanım / Yazılım” kategorisindeki ödül, ikincilik olarak listelere eklendi.

Gri Creative imzası taşıyan ödüllü web sitelerini incelemek için;
www.teknosamobil.com
www.bimsa.com.tr
www.vizyonkoleji.k12.tr adresleri ziyaret edilebilir.This post first appeared on Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket, please read the originial post: here

Share the post

Gri Creative’e Altın Örümcek’te 3 dalda ödül

×

Subscribe to Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×