Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

KOBİ E-Ticaret Zirvesi 20 Kasım Salı günü gerçekleşecek

KOBİ E-Ticaret Zirvesi 20 Kasım Salı Günü Gerçekleşecek

“E-Ticaret ile Türkiye Büyüyor” sloganıyla yola çıkan, Türkiye'deki e-ticaret ekosistemine ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen KOBİ E-ticaret Zirvesi, 20 Kasım 2018 Salı günü InterContinental İstanbul Hotel'de gerçekleşecek. IdeaSoft Yazılım ve Google işbirliğinde düzenlenecek olan KOBİ E-ticaret Zirvesi, kobiler ve dijital sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirecek. E-ticarette lojistiğin önemi, Türkiye’de mobil e-ticaret, e-ticarette e-fatura kolaylıkları ve sosyal medyadan satıs¸ yapmak gibi konu başlıkları ele alınacak.

Ana sponsor olarak Google Türkiye’nin desteğini aldıklarını söyleyen IdeaSoft CEO’su Seyhun Özkara; “KOBİ’lerin dijitalleşmesine katkı sağlamanın bir görevleri olduğunu vurgulayarak sözlerine şöyle devam etti; “Sektöre öncülük ettiğiniz zaman sektörü geliştirmeyi de bir amaç haline getiriyorsunuz. Geçen yıl bu amaçla yola çıkarak ilkini düzenlediğimiz ve 500’e yakın KOBİ’yi bir araya getirdiğimiz Kobi E-ticaret Zirvesi’nin bu yıl ikincisini gerçekleştiriyoruz. Türkiye’de her geçen gün büyüyen e-Ticaret ekosisteminde ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla KOBİ’leri bir araya getiriyoruz. Dolu bir programla KOBİ’lerin dijitalleşme sürecinde ihtiyaç duyacakları konu ve konuşmacıları buluşturduk. Zirvenin en önemli özelliklerinden biri de öğretici olması. Katılımın ücretsiz olduğu zirvemize e-Ticarete ilgi duyan bütün KOBİ’leri bekliyoruz”.

KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nin konuşmacıları bu yıl şu şekilde olacak:

- Geveze (Jozi Zalma)
- Seyhun Özkara - IdeaSoft
- Şebnem Erzan - Google Türkiye
- Serkan Yazıcıoğlu - BKM Express
- Emre Güzer - PayU Türkiye
- Barbaros Özbugutu - iyzico
- Oğuzhan Aygören - Boğaziçi Üniversitesi
- Gökhan Özalan – Paycell / Turkcell Ödeme Hizmetleri A.Ş
- Örpen Koçak - n11.com
- Koray Bahar - Foriba
- Eray Şentürk - IdeaSoft
- Salih Yılmaz - LC Waikiki
- Işık Kırgız - Yesilanne.com
- Emre Ekmekçi - Hepsiburada
- Cansu Dengey - Influencer
- Akın Şakar - UPS Türkiye
- Seçkin Tokgöz - Google
- Zeynep Zeze - Zynpzeze.com
- Simla Canpolat - Theklishe.com
- Nedim Eskinazi – Nefisgurme.com

KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nin sponsorları arasında Google, Ideasoft; destekçileri arasında ise BKM (Bankalararası Kart Merkezi),  Beykent Üniversitesi, Hepsiburada, n11.com, iyzico, Foriba, PayU, Paycell, Ups, WebzMind, E-ticaret Çağı, CreatorDen, KAGİDER gibi kuruluşlar yer alıyor.

KOBİ E-Ticaret Zirvesi’nde yerinizi ayırtmak ve etkinlik programını incelemek için www.kobieticaretzirvesi.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.This post first appeared on Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket, please read the originial post: here

Share the post

KOBİ E-Ticaret Zirvesi 20 Kasım Salı günü gerçekleşecek

×

Subscribe to Kurumsalhaberler.com - Basın Bültenleri, şirket

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×