Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

نظام مهندسی کشور حیاط خلوت دولت نیست

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور  ،ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور بیان کرد: سازمان نظام مهندسی دیگر حیاط خلوت دولت نیست و همین امر سبب هجمه‌‌ هایی از طرف وزارت راه و شهرسازی شده است.نظام مهندسی کشور حیاط خلوت دولت نیست

نظام مهندسی کشور حیاط خلوت دولت نیست

نظام مهندسی کشور حیاط خلوت دولت نیست

نظام مهندسی کشور حیاط  خلوت دولت نیست

فرج ‌الله رجبی؛ با اشاره به این که هزار و پانصد میلیارد تومان سرمایه سازمان نظام مهندسی کشور مربوط به سی و یک استان است، گفت: آخوندی با اعلام نگرانی از این حجم از سرمایه، بنظر می ‌رسد که علاقه ‌مند به ورشکستگی همه سازمانها و ارگانها است.
رجبی تصریح کرد: سازمان نظام مهندسی کشور هیچ گونه وابستگی به دولت ندارد و تا به امروز هیچ بار اضافه ‌ای به مردم وارد نکرده و همه سرمایه ‌های خود را از محل پرداخت حق عضویت اعضا بدست آورده است.
وی اظهار داشت: در این شرایط سخت اداره کردن یک سازمان با توانمندی قوی بسیار با ارزش است. آیا وزیر راه و شهرسازی دوست دارد گدا یا ناتوان باشد؟
وی گفت: وزارت راه و شهرسازی سال‌های طولانی است که یک نشست برای آموزش تشکیل نداده و این در حالیست که سازمان نظام مهندسی کشور سیصد سمینار و میلیاردها تومان برای ارتقای حرفه مهندسان در همه استان‌ ها برگزار کرده است.
رئیس سازمان نظام مهندسی کشور ادامه داد: نظارت بر عملکرد مهندسان تا به امروز بطور مستمر بوده و حتی نظارت عالیه بر وزارت راه و شهرسازی از طرف این سازمان بوده است.
وی افزود: آیا وزیر راه و شهرسازی از اجرای قانون نگران است؟ و آیا با حذف این قانون طرح جایگزینی برای خدمات دهی به پانصد هزار مهندس را دارد؟
رجبی تصریح کرد: در بیست سال گذشته قانون نظام مهندسی هیچ تغییری نکرده و در این موضوع هیچ بخش دولتی موثر نبوده است.
رجبی با اعلام این که نظام مهندسی در گذشته حیاط خلوت وزارت راه و شهرسازی بوده است، ادامه داد: نظام مهندسی در دو سال گذشته دیگر حیات خلوت دولت نبوده و بصورت مستقل و طبق قانون فعالیت خود را انجام می ‌دهد.

 • عضويت در کانال تلگرام
  عضويت در کانال تلگرام ...
 • کلاس تضمینی آمادگی آزمون نظام مهندسی برق در تبریز
  کلاس تضمینی آمادگی آزمون نظام مهند ...
 • کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقي
  کلاس آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسي ...
 • NB20
  NB20 ...
 • NB82-کلاس تضمینی آمادگی آزمون نظام مهندسی برق در اردبیل
  NB82-کلاس تضمینی آمادگی آزمون نظام ...
 • NB20
  NB20 ...
 • میکرو تاسیسات برقی
  میکرو تاسیسات برقی ...
 • NB22.cover
  NB22.cover ...

نظام مهندسی کشور حیاط خلوت دولت نیست

رئیس سازمان نظام مهندسی کشور خاطر نشان ساخت: همین موضوع سبب ناراحتی و هجمه‌ هایی از طرف وزارت راه و شهرسازی شده است.
رجبی در خاتمه افزود: آیا وزیر راه و شهرسازی قصد دارد فقر را ترویج دهد؟ و تمایل دارد این پروژه نیز مانند مسکن مهر سبب ناراحتی مردم گردد.
عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در مورد ۲ بخش نامه جدید از جمله حذف پنج درصدی حق‌ نظارت مهندسان ناظر به سازمان نظام مهندسی صحبت کرد که در این برنامه هیچ نماینده‌ ای از طرف سازمان نظام مهندسی دعوت نشده بود، همین موضوع سبب گله ‌مندی ریاست سازمان نظام مهندسی کشور شده است.

منبع : تسنیم

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

بهترین کتاب برای آزمون نظام مهندسی برق

نوشته نظام مهندسی کشور حیاط خلوت دولت نیست اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی مهندسین نیوز پدیدار شد.This post first appeared on پایگاه اخبار نظام مهندسی, please read the originial post: here

Share the post

نظام مهندسی کشور حیاط خلوت دولت نیست

×

Subscribe to پایگاه اخبار نظام مهندسی

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×