Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Erkekler Cumhurbaşkanlığı Kupası’nda Şampiyon Anadolu Efes Oldu

35’inci Erkekler Cumhurbaşkanlığı Kupası mücadelesinde Anadolu Efes, Fenerbahçe Beko’yu 79-74 mağlup ederek, şampiyon oldu.

Gaziantep’te Karataş Şahinbey Spor Salonu’nda gerçekleşen karşılaşmayı; Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu, Anadolu Efes Başkanı Tuncay Özilhan, TBF Yönetim Kurulu Üyeleri, TBF CEO’su Ömer Onan ve TBF yöneticileri birlikte izledi.

BÜYÜK BİR HEYECANA SAHNE OLDU

Büyük bir heyecana sahne olan mücadelenin ilk çeyreğini Fenerbahçe Beko 20-19 önde geçerken, soyunma odasına üstün giden taraf ise 39-37’lik skorla Anadolu Efes oldu. Lacivert Beyazlılar, üçüncü çeyreğini 64-52 önde geçtiği mücadeleyi, 79-74 kazandı.  35’inci Erkekler Cumhurbaşkanlığı Kupası’nda 12’nci kez şampiyonluğa ulaşan Anadolu Efes’e şampiyonluk kupası ve madalyalarını Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ve TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu takdim etti. (BSHA)This post first appeared on Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber, please read the originial post: here

Share the post

Erkekler Cumhurbaşkanlığı Kupası’nda Şampiyon Anadolu Efes Oldu

×

Subscribe to Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×