Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Aşıkken Sherlock Holmes gibi oluyorum

Aşıkken Sherlock Holmes gibi oluyorum

Yeni albümü “Aşk Acısı” ile adından söz ettiren Lerzan Mutlu, katıldığı bir televizyon programında söylediği “Aşıkken Sherlock Holmes Gibi oluyorum” cümleleriyle sosyal medyada gündem yarattı!

İbrahim Tatlıses, Nalan, Müslüm Gürses, Yıldız Tilbe gibi büyük isimlerin yıllar önce okudukları şarkılarını “Aşk Acısı” adını verdiği albümünde seslendiren Lerzan Mutlu, geçtiğimiz gün katıldığı televizyon programında kurduğu cümlelerle de çok konuşuldu.  Aşk için  “Aşk o kadar fazla şey hissettiriyor ki, iki işi aynı anda yapamıyorum, işime çok fazla konsantre olamıyorum. Aslında geçici bir duygu ama geçtiği zaman da çok fazla zamanınızın çalındığını hissediyorsunuz. Yani sadece sizden alıp götürüyor. Hiçbir aşk sonsuz değildir. Bir gün evlenirsem, o adam benim ayaklarımı gerçekten yerden kesmeyi başarmış biri olacaktır. Çünkü ben Kova burcuyum ve evlilik düşünen biri değilim. Biraz çılgın, biraz takipçi; Sherlock Holmes gibiyim… Biraz külyutmaz, biraz kendine zarar veren, kendinden çok seven biri oluyorum.” Yorumlarında bulunan Lerzan Mutlu, şu an tek düşüncesinin yeni albümü olduğunu sözlerine ekledi.

Aşıkken Sherlock Holmes gibi oluyorumThis post first appeared on Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber, please read the originial post: here

Share the post

Aşıkken Sherlock Holmes gibi oluyorum

×

Subscribe to Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×