Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Hailey Tuck, İstanbullu hayranları ile ilk kez buluşacak

Hailey Tuck, İstanbullu hayranları ile ilk kez buluşacak

Büyüleyici sesiyle yeni dönem caz vokallerinin arasından sıyrılan Hailey Tuck, İstanbullu hayranları Ile Ilk Kez İş Sanat’ta buluşacak. Hailey Tuck’a, davulda Eric Harland, bas gitarda Joe Sanders, piyanoda Rick Simpson eşlik edecek

Genç yaşına ve taze kariyerine rağmen Billie Holiday, Regina Spektor, Ella Fitzgerald gibi isimleri andıran etkileyici sesiyle dinleyicilerin beğenisini toplayan Tuck, “My Funny Valentine” gibi caz klasiklerinin yanı sıra The Zombies’den Tell Him No, Bob Dylan’dan Don’t Think Twice, Maroon 5’tan Sunday Morning gibi şarkılar da seslendiriyor.

2014 yılında çıkardığı EP’si ile Avrupa ve Asya’da konserler veren, Cheltenham, Juu Jaab, Umea gibi caz festivallerine katılan Tuck, Jamie Cullum’un La Cigale tiyatrosundaki albüm lansmanında da sanatçıyla birlikte sahne aldı.

15 Şubat 2018, Perşembe akşamı saat 20.30’daki konserde Hailey Tuck’a, davulda Eric Harland, bas gitarda Joe Sanders, piyanoda Rick Simpson eşlik edecek.

Bilet Fiyatları: 1.Kademe: 65 TL 2.Kademe: 50 TL 3.Kademe: 40 TL İndirimli: 30 TL Öğrenci: 20 TThis post first appeared on Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber, please read the originial post: here

Share the post

Hailey Tuck, İstanbullu hayranları ile ilk kez buluşacak

×

Subscribe to Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×