Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Fırında Levrek Yapmanın Püf noktaları

Fırında Levrek Yapmanın Püf noktaları

Lezzeti ile damaklarda bir şölene dönüşen levreğin pratik pişirme yöntemlerinden biri de fırında pişirme… Evde kokusuz balık yapmak isteyenler için Kılıç Deniz, fırında levrek yapmanın tarifini sunuyor. Basit, hızlı ve çok lezzetli bir tarif olan fırında bütün levrek, aynı zamanda formuna dikkat edenlere de alternatif sunuyor.

Balık severlere harika yemek önerilerini sunan Kaptan Kılıç Şefi Mustafa Karaca, levreği fırında pişirmek isteyenler için lezzetli bir tarif sunuyor. Hazırlık süreci dahil toplamda 30 dakikada hazırlanan fırında bütün levrek, sofralarda hızlı ve lezzetli tatlar arayanların tercihi oluyor.

Lezzetli Fırında Levreğin Püf Noktası: Taze Kekik

Tarifi püf noktalarıyla anlatan Kaptan Kılıç Şefi Mustafa Karaca, “İyi temizlenmiş bütün levreğin üzerine kolay pişmesi için bıçakla birkaç çizik atıyoruz. Halka şeklinde doğradığımız limonları balığın içerisinde ve üzerine yerleştiriyoruz. Levreğin üzerine 2-3 dal taze kekik ekleyerek balığın lezzetini artırıyoruz. Tuz ve az miktarda karabiberi balığın üzerine ekliyoruz. Ayrı bir kasede bir limonun suyunu ve 3 yemek kaşığı zeytinyağını karıştırarak balığın üzerinde gezdiriyoruz. 200 derecede 25 dakika pişiriyoruz ve servis tabağına alıyoruz. Levreği pişirirken yağlı kağıda bohça gibi sarmak tüm lezzetlerin balığa daha fazla karışmasını sağlıyor” diyor.

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen su ürünleri firmalarından Kılıç Deniz, Kaptan Kılıç restoranlarıyla sağlıklı ve lezzetli ürünlerini her noktaya ulaştırmayı hedefliyor. Milas’ta ve Bodrum’da olmak üzere şimdilik iki şubesiyle hizmet veren Kaptan Kılıç, Türkiye’de fast-food anlayışını değiştirmeyi hedefliyor. Balık menüleri ve ev yemekleriyle yeni bir konsept oluşturan Kılıç Deniz, sağlıklı bir neslin yetişmesine katkı sağlıyorThis post first appeared on Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber, please read the originial post: here

Share the post

Fırında Levrek Yapmanın Püf noktaları

×

Subscribe to Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×