Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Dostum'da Gökyüzü Dersleri Başladı

Dostum'da Gökyüzü Dersleri Başladı

DOSTUM’DA İnegöl’ün saklı güzelliklerine gökyüzünden bakmak isteyen doğa sporları tutkunları için Paratrike ve paramotor sertifika eğitimleri başladı.

İnegöl’ün Doğa Sporları ve Turizm Merkezi (DOSTUM) doğa sporları severlere ve macera tutkunlarına özel olarak açtığı paratrike ve paramotor sertifika eğitimleri ile gökyüzünün keyfini çıkartmalarını sağlıyor.

Hem kuşbakışı enfes İnegöl manzarasını görebilmek hem de özgür bir deneyim kazanmak isteyen herkese uzman pilotlar eşliğinde verilen eğitimler 7 gün sürüyor.

Çok hafif hava araçları sınıfına giren paratrike yamaç paraşütüne motor ve iniş takımları ilave edilerek kullanılan paratrike, 40-50 metre gibi kısa mesafelerden kalkış iniş yapabiliyor.

Paramotor ise dünyadaki en basit ve en güvenli hava araçlarından birisidir. Pilotun paraşütüne ek olarak bir de sırtında pervaneli motor taşıdığı paramotor, görselliği ön plana çıkararak tanıtım ve gösteri uçuşları yapılmasını sağlar.

Ayrıntılı bilgi için www.dostum.org.tr adresini ziyaret etmek ya da 0224 777 0550 numaralı telefonu aramak yeterli.This post first appeared on Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber, please read the originial post: here

Share the post

Dostum'da Gökyüzü Dersleri Başladı

×

Subscribe to Haberimport.com - Güncel Haber, Gündemdeki Haber

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×