Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Rozgrzewające spotkanie: Wild Horses Phoenix i Ghost obejmują się po dwóch latach rozłąki

Dzikie konie podziwiają swoich domowników i towarzyszy 🐎🤗

Skydog Sanctuary adoptowało konia o imieniu Phoenix. Po przybyciu został wypuszczony do różnych samców koni, więc wydawało się, że zaprzyjaźnili się ze sobą.

Założycielka sanktuarium, Clare Staples, zauważyła, jak jego wizerunek przeskakuje przez płot i pomyślała, żeby go uratować. Jednak na wszystkich przeciwnych zdjęciach został schwytany z klaczą.

Clare była w stanie uratować Phoenix, jednak nie mogła znaleźć klaczy, chociaż musiała razem zabrać je do sanktuarium. Nie straciła jednak nadziei i kontynuowała poszukiwania klaczy, którą Phoenix zdawał się uwielbiać.

Na początku poinstruowała również o zachowaniu Feniksa. Poinstruował, że początkowo był bardzo zdenerwowany i wydawał się szukać jednej rzeczy lub kogoś. Mimo to rozgląda się, mając nadzieję, że odszuka swoją rodzinę.

A już po kilku miesiącach Clare zdobyła fotografię klaczy, która potrzebowała pomocy. A najskuteczniejszym czynnikiem było zobaczenie samej klaczy, której szukała. I on lub ona myśleli o zrobieniu wszystkich możliwych rzeczy, aby ponownie połączyć klacz z Phoenix.

Clare nazwała klacz Ghost. Kiedy Ghost w końcu przybył do sanktuarium, otworzyli bramę i pozwolono jej lub jemu wbiec do ogromnego ogrodzenia. Phoenix znajdował się po przeciwnej stronie wzgórza.

Po tym, jak Phoenix w końcu przyznał się do Ghosta, natychmiast dzwoni i podchodzi do niej z przyjemnością. Nie mógł patrzeć na swoje oczy, że Duch tam był. Clare opowiada historię ich ponownego spotkania, że ​​dzikie konie były rozdzielone przez prawie dwa lata, a po spotkaniu wyglądało na to, że w żadnym wypadku nie byli na uboczu.

Zawsze powinniśmy pamiętać, że bytowanie jest niezbędne dla dzikich koni.

Clare wyjaśnia, że ​​łączyła ich niewiarygodnie mocna więź, więc dotknęli się przynajmniej jednym nosem, aby upewnić się, że w końcu są razem.

Co za urocza historia. Cieszymy się, że konie ponownie się spotkały po dłuższej przerwie. Zwykle nie muszą wcześniej czy później opuszczać swojego aspektu.

The post Rozgrzewające spotkanie: Wild Horses Phoenix i Ghost obejmują się po dwóch latach rozłąki first appeared on Fajne historie.This post first appeared on Eworldsms.Net - Latest Free SMS | Jokes | Text Mes, please read the originial post: here

Share the post

Rozgrzewające spotkanie: Wild Horses Phoenix i Ghost obejmują się po dwóch latach rozłąki

×

Subscribe to Eworldsms.net - Latest Free Sms | Jokes | Text Mes

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×