Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Denizkızı Örgü Battaniye Modeli Ve Yapılışı

Denizkızı Örgü Battaniye Modeli Ve Yapılışı

Şimdi sıcak yaz aylarını yaşıyoruz ama önümüz kış ve havaların soğumasıyla kurtarıcımız battaniyelerimiz ilk akla gelenimiz olacak. Bu yüzden şimdiden sizlere farklı kullanışlı ve bir o kadar değişik örgü battaniye modellerini sunmak istiyoruz.

Daha önce karşılaşmadığınızı düşündüğüm denizkızı örgü battaniye modeli ile ilgili yazacağız bu yazımızı.Gerçekten farklı ve sevimli bir örgü battaniye deniz kızı şeklinde kuyruğu var battaniyemizin buda modern bir görünüm sağlıyor. Afgan mermaid crochet yani afgan modeli denizkızı örgü modeli olarak geçiyor örgümüzün asıl ismi.

Denizkızı örgü battaniye yapılışında kalın ip ve kalın bir tığ kullanıyoruz. Balık kuyruklu battaniye modelimizin yapılışını anlatan eğitim videomuz da kalın ahşap bir tığ kullanılmış.Video biraz uzun ve yabancı dilde fakat çok detaylı bir şekilde anlatılmış denemek isterseniz videoyu izleyerek mutlaka bu güzel deniz kızı battaniyeyi yapabilirsiniz.

Denizkızı Örgü Battaniye Modeli Yapılışı ( Mermaid Crochet Models ) VideoThis post first appeared on Örgü Modelleri Ve Iğne Oyası örnekleri Sunan Web Sitesi, please read the originial post: here

Share the post

Denizkızı Örgü Battaniye Modeli Ve Yapılışı

×

Subscribe to Örgü Modelleri Ve Iğne Oyası örnekleri Sunan Web Sitesi

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×