Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Gdyby Alicja po drugiej stronie lustra była Barbie...

Witajcie Kochani, Wydaje mi się, że piszę do Was wprost z Bieguna północnego, ale nie będzie ani Mikołaja, ani elfów, ani re....ach nie, renifer będzie...no dobrze, więc zapowiada się po trosze bajkowo już na wstępie, ale dalej mimo mroźnej aury, zabiorę Was do przyjemnie ciepłego świata Alicji po Drugiej Stronie lustra:))
Wszystko to za sprawą Payi, która mimo braku ogrzewania w naszych czterech ścianach, zechciała zapozować do zdjęć w swym nowym stroju i z nową skórzaną torbą:)

Kiedy Payę przebrałam w ciuszki, które pokazywałam Wam w poprzednim wpisie, to przygody Alicji od razu przyszły mi jakoś do głowy. To chyba właśnie za sprawą owego wdzianka w połączeniu z niewinnie dziewczęcymi rysami.
Czy gdyby Alicja była Barbie, to mogłaby wyglądać jak Paya? Jak myślicie?:)

Paya wyjawiła mi w sekrecie, że bardzo chętnie wybrałaby się do magicznego świata. Nie koniecznie chciałaby spotkać strasznego smoka, ale z radością poznałaby przystojnych rycerzy, pogadała z kotem i napiła się herbatki przy stole Szalonego Kapelusznika...

Wizja spędzenia dnia na królewskim dworze dosłownie zwaliła ją z nóg...marzyła i marzyła...Patrząc w rozgwieżdżone, detronizowała złą królową i sama zajmowała miejsce na przyjemnie wygodnym tronie.

W końcu skupiła się na pozowaniu, bo choć nowa torba to nie królewskie berło, to i tak przypadła jej bardzo do gustu:)
Od siebie dodam naprędce, że torba jest ze skóry z  odzysku. Pocięłam pełnowymiarową, zniszczoną torbę, którą dostałam w prezencie do lalkowego wykorzystania:)

Kolor skórki jest ciemnogranatowy i skórka jest dość gruba. Przy szyciu wykorzystałam dziurki, które już były i tam gdzie trzeba było, dorobiłam nowe. Użyłam również kleju.

W torbie Paya nosi szkolne przybory i jeszcze sporo innych rzeczy, bez których ciężko jej się obyć tj. puder, pomadkę, lakier do paznokci, szczotkę do włosów itd. ...
Na szczęście miniaturowa torba jest pojemna:)
Życzę Wam moi Kochani cudownie rozmarzonego popołudnia i bajkowo kolorowych snów:)

PEACEThis post first appeared on Happyafterblog, please read the originial post: here

Share the post

Gdyby Alicja po drugiej stronie lustra była Barbie...

×

Subscribe to Happyafterblog

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×