Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Senior rendszergazda pozíció

Senior rendszergazdát keresünk

Az elmúlt években sokszor olvashattunk arról az interneten, hogy egyre több és több informatikusra lenne szükség a munkaerő piacon. Az IVSZ ( Informatikai Vállalkozások Szövetsége) júliusi felmérése szerint körülbelül 22 ezer informatikus hiányzik Magyarországról. A Qualysoft IT tanácsadó cég a napokban összegyűjtötte az IT szektor legmagasabb fizetéssel kecsegtető szakmáit. A felhő technológiák oktatása még mindig gyerekcipőben jár hazánkban. Ha az egyetemen nem is, nálunk viszont betekintést nyerhetsz a különböző felhő Rendszerek bevezetésébe, támogatásába, rejtelmeibe, ugyanis Senior Rendszergazdát keresünk csapatunkba cloud specializációval!

Amennyiben az alábbi felhívásban magadra ismersz és kedvet kapnál nálunk fejlődni, akkor küldd el fényképes önéletrajzodat, PDF-formátumban a lent található formon!

Leendő munkatársunk feladatai

  • Microsoft Cloud Projektek menedzselése (migráció, bevezetés, támogatás)
  • Projektek IT támogatása (Pre-Sales, felmérés, konzultáció, ajánlatok készítésében technikai segítség a Sales csapatnak)
  • Részvétel új és meglévő IT rendszerek tervezésében, kialakításában és üzemeltetésében (Microsoft Windows, Office 365 és Azure környezetek)
  • Kapcsolattartás meglévő és új ügyfeleinkkel
  • Általános üzemeltetési feladatok ellátása (Windows Server, Azure, Office 365, GSuite)
  • Hálózat tervezés, kialakítása és támogatás (Cisco, MikroTik, WatchGuard)

Elvárások

  • Legalább 3 év igazolható, releváns szakmai tapasztalat
  • Microsoft szerver rendszerek ismerete (MCP vizsgák)
  • Biztos angol nyelvtudás szóban és írásban (Ügyfeleinkkel angolul is kell beszélned)
  • Windows Server 2008 és 2012, Active Directory ismeretek
  • Scripting ismeret
  • Hálózatok átfogó ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Megoldás orientáltság, gyors problémamegoldó készség
  • Önállóság, rugalmasság

Előnyök

  • Cloud rendszerek ismerete (Office 365, Azure)
  • Apple rendszerek ismerete
  • Linux ismertetek
  • Monitoring rendszerek ismerete (Zabbix, Nagios)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Részvétel nagy projektekben
  • Folyamatos képzések és fejlődési lehetőség, a cég által finanszírozott vizsgákkal
  • Egy Szuper csapat tagja lehetsz

Itt jelentkezz!

Programozó gyakornok
Húzzunk ide egy fájlt vagy kattintsunk ide a feltöltéshez. Tallózás
A maximális fájlméret: 50MB

The post Senior rendszergazda pozíció appeared first on Systemfarmer Kft..

This post first appeared on Az IT Rendszer Jó Gazdája | Systemfarmer Kft., please read the originial post: here

Subscribe to Az It Rendszer Jó Gazdája | Systemfarmer Kft.

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription