Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Geriausi 2019 m. staliniai kompiuteriai

Staliniai kompiuteriai vis dažniau perkami dėl to, kad jų galia ir lankstumas didesnis nei nešiojamųjų kompiuterių, o dizainas vis labiau modernesnis. Siūlome peržvelgti mūsų naujausius favoritus bei patarimus, kaip tinkamai pasirinkti stalinį kompiuterį.

Staliniai kompiuteriai: galia

Kodėl, atsižvelgiant į tai, kad nešiojamieji kompiuteriai šiais laikais yra labai pažangūs, žmonės vis dar nori pirkti stalinį kompiuterį arba Mac kompiuterį? Paprastai atsakant – tai yra dėl patogumo ir galios. Pavyzdžiui, kai kurių skaičiavimo užduočių nešiojamieji ir planšetiniai kompiuteriai atlikti negali. 

Darbastalio klasės CPU ir grafikos procesoriai yra tiesiog galingesni nei jų mobilieji kompiuteriai, o jų kaina nesiskiria. Per trumpesnį laiką jie puikiai atlieka užduotis. Be to, norėdami patobulinti savo nešiojamąjį kompiuterį, turėsite investuoti dar daugiau, pavyzdžiui, Intel Core i3 procesorius kainuoja 500 JAV dolerių, o už tokią pačią sumą galite nusipirkti stalinį kompiuterį su galingu Intel Core i5 procesoriumi ir gal net specialia grafikos plokšte. 

Galite nusipirkti stalinį kompiuterį su jau įmontuotu ekranu arba gali būti prijungtas išorinis monitorius. Bet kuriuo atveju, ekranas bus didesnis nei pats didžiausias nešiojamasis Kompiuteris (maždaug 18 colių ekrano įstrižainė). Kitas pliusas yra tas, kad išplėstiniai staliniai kompiuteriai gali talpinti daugybę grafikos kortelių, kad būtų galima palaikyti aukštus rodiklius žaidžiant žaidimus. 

Kalbant apie kai kurias jautrias situacijas, stalinis kompiuteris suteikia fizinę kompiuterio ir jo naudojimo kontrolę. Prieigos prie stalinio kompiuterio ribojimas leidžia jums kontroliuoti, kas mato konfidencialius verslo duomenis, o dideliame ekrane tėvai gali stebėti, ką vaikai veikia internete. 

Mūsų rekomendacijos

Kiekvienais metais PC Labs peržiūrime šimtus kompiuterių, įvertiname jų savybes bei veikimą pagal tam tikras kategorijas. Tai padės geriau suprasti, kuris kompiuteris labiau tinka žaidimams, kuris yra universalus, o kuris – galinga ir nesudėtinga sistema, leisianti naudotis visomis funkcijomis, kokių jums reikia. 

Stengėmės įtraukti kuo daugiau aukščiausio lygio modelių iš įvairių kategorijų. Pateikiame pilną mums labiausiai patikusių modelių sąrašą.

Geriausi staliniai kompiuteriai

Apple iMax Pro 

Privalumai: Intel Xeon procesorius ir AMD Radeon Vega – siūlo galingą skaičiavimo funkciją. Puikaus dizaino, „Space Grey“ spalvos įrenginys tinka belaidžiams periferiniams įrenginiams. 

Trūkumai: brangus. Našumo didėjimas priklauso nuo darbo eigos. Nepatogi klaviatūra. 

Išvada: Apple iMac Pro yra gražus profesionalų kūrinys, apjungiantis galią bei elegantišką dizainą ir puikų 5k ekraną. 

Apple Mac mini (2018) 

Privalumai: puikus ryšys, atsižvelgiant į dydį, keturi Thunderbolt 3 prievadai. SO-DIMM atmintis. Konfigūruojamas iki šešių šerdies/12 sriegių. Naujos saugojimo (2TB) ir RAM (64GB) lubos. Iš anksto įdiegta aukščiausios klasės programinė įranga. 

Trūkumai: RAM nėra techniškai tinkamas vartotojui atnaujinti. Nėra standžiojo disko 2,5 colių, kaip vidinės atminties, parinkties. Pagrindiniame modelyje silpnas SSD.

Išvados: Apple Mac mini – kompaktiškas, pasižymi dideliu saugojimo ir atminties potencialu, puikiu dizainu, pažangiu ryšiu. 

Azulle Byte 3 Fanless Mini Desktop kompiuteris

Privalumai: 4K vaizdo galia, penki USB prievadai, HDMI 2.0 prievadas, puikus IR nuotolinio valdymo pultas.

Trūkumai: negalima atnaujinti RAM

Išvados: Byte3 yra mažas, lankstus, pusiau galingas Windows 10 stalinis kompiuteris už 200 JAV dolerių.

Corsair Vengeance žaidimų kompiuteris 5180

Privalumai: puikiai tinka žaidimams. Didelė, greita SSD talpa. Gerai suprojektuotas korpusas su grūdintu stiklu ir patraukliu, pritaikomu apšvietimu. Erdvus.

Trūkumai: ant stiklo išgraviruotas tekstas yra šiek tiek neskoningas. Stambokas, lyginant su kai kuriais microATX kompiuteriais.

Išvados: Corsair Vengeance yra puikiai sukurtas, modernizuotas stalinis žaidimų kompiuteris, tinkantis žaisti bet kokį žaidimą. 

Dell Inspiron žaidimų kompiuteris (5680)

Privalumai: prieinama kaina. Patrauklus apšvietimas, jei yra maži mygtukai. Sklandus HD žaidimų našumas. Greitas Intel Coffee Lake procesorius. Didelė saugojimo talpykla (įkrovos SSD ir standusis diskas).

Trūkumai: netvarkingas interjeras. Bandomajame modelyje yra tik 8 GB atminties. 

Išvados: konfigūruojamas Dell Inspiron žaidimų kompiuteris – biudžetinis (60 fps, 1080 p ir Core i7 modelis kainuoja 999 JAV dolerių) variantas žaidimų mėgėjams. 

Dell OptiPlex 7760 All-in-One

Privalumai: galingas aštuntos kartos Core i7 procesorius ir GeForce GPU. Gražus 4K ekranas tvirtame, lanksčiame rėme. Stipri garso išvestis. Gausios ryšio galimybės. 

Trūkumai: bandomojoje sistemoje nėra lietimo funkcijos palaikymo.

Išvados: galingas CPU ir  speciali GeForce grafika suteikia 4K ekranui galingumo, tinkamas kompiuteris dizaineriams ir kūrybinių profesijų atstovams. Vienas geriausių AIO stendų. 

HP Z2 Mini G4 stalinis kompiuteris

Privalumai: geras Xeon daugiasluoksnis skaičiavimo našumas. ISV sertifikatai. Santykinai nebrangus stalinis kompiuteris.

Trūkumai: didelė išorinė plokštė.

Išvados: HP Z2 Mini G4 yra mažas, tačiau galingas stalinis kompiuteris su Xeon procesoriaus parinktimis ir ISV sertifikatais. 

HP EliteOne 1000 G1 (34colių)

Privalumai: platus, lenktas WQHD ekranas. Patogi pelė ir klaviatūra. Dvi kameros. Lengva prieiga prie komponentų atnaujinimo. Specialūs medijų valdikliai. Keičiami šoniniai skydai.

Trūkumai: neliečiamas ekranas. Trūksta Thunderbolt 3 palaikymo. Yra tik ekrano nuokrypio reguliavimas – negalima pakeisti ekrano aukščio.

Išvados: 34 colių lenktas ekranas yra išskirtinė HP EliteOne 1000 funkcija, tačiau šis „viskas viename“ įrenginys turi lengvą prieigą prie patobulinimų bei ekrano keitimo.

Intel NUC Kit NUC8i7HVK (Hades Canyon)

Privalumai: kompaktiškas, tylus veikimas. Puikus bendras CPU ir GPU našumas. VR tinkama AMDVega grafika. Dvigubi M.2 lizdai. VESA montuojama važiuoklė.

Trūkumai: didoka kaina, kai yra visų komponentų sistema. Didelis išorinis maitinimo adapteris. Nėra 2,5 colių įlankos. 

Išvados: Intel Core i7 ir AMD Veda grafikos galingumas atitinka Intel NUC Kit NUC8i7HVK – itin ploną nešiojamą kompiuterį.

MSI Trident X

Privalumai: aukštos klasės žaidimų našumas, kompaktiškas. Didelė saugykla. Naudojamos standartinės, atnaujinimui paruoštos dalys. 

Trūkumai: maža tikslinė auditorija. Perpildyti dauguma žaidimų scenarijų. Korpuse yra daug plastiko 

Išvados: kompaktiškas žaidimų kompiuteris MSI puikiai atlieka savo darbą, o geriausias našumas pasiekiamas atlikus maksimalius nustatymus. 

The post Geriausi 2019 m. staliniai kompiuteriai appeared first on vpz.lt.



This post first appeared on VPZ, please read the originial post: here

Share the post

Geriausi 2019 m. staliniai kompiuteriai

×

Subscribe to Vpz

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×