Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Dünya Melek Yatırım Forumu WBAF2016 Bu Yıl İstanbul'da Toplanıyor!

Türkiye Melek Yatırımcılar Derneği (TBAA), Avrupa Melek Yatırım Ticaret Örgütü (EBAN), Afrika Melek Yatırım Ticaret Örgütü (ABAN), Ortadoğu Melek Yatırım Ticaret Örgütü (MBAN) ve Dünya Melek Yatırım Ticaret Örgütleri (GBAN)  tarafından organize edilecek olan World Business Angels Investment Forum, 22–23 Şubat 2016 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştiriliyor.

Türkiye’yi erken aşama yatırım ekosisteminde bir lig üste taşıyacak olan forum Merkezi Washington DC’de olan Global Melek Yatırım Ticaret Örgütü Başkanı Jonhan Ortmans’ın hoşgeldiniz konuşması ile başlayacak olan ve ABD’nin Avrupa Birliği Büyükelçisi Anthony Gardner’ın tematik konuşmasıyla devam edecek.

Dünyanın dört bir yanından gelecek olan "Melek yatırımcılar" İstanbul’da melek yatırımcılığın 2025 vizyonlarını konuşmanın yanı sıra startupların ve girişimcilerin finansmana ulaşımlarını kolaylaştırmak için yeni finansal enstrümanlar geliştirilmesi amacıyla fikir jimnastiği de yapacaklar. Ana salonda global melek yatırımcılar bu konuları konuşurken, paralel oturumlarda ise 4 ayrı yatırım forumu düzenlenecek ve bu forumlarda dünyanın dört bir yanından gelen girişimciler global melek yatırımcıların karşılarına çıkacaklar.

  • Afrika Melek Yatırım Forumu
  • Ortadoğu ve Gulf Melek Yatırım Forumu
  • Güney Doğu Avrupa Melek Yatırım Forumu
  • Türkiye Melek Yatırım ForumuThis post first appeared on Girişim Haber - Girişimcilerin Haber Kaynağı, please read the originial post: here

Share the post

Dünya Melek Yatırım Forumu WBAF2016 Bu Yıl İstanbul'da Toplanıyor!

×

Subscribe to Girişim Haber - Girişimcilerin Haber Kaynağı

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×