Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Manisalı Kadın Girişimci "Teknolojik Çamaşırhane" Kurdu!

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde yaşayan Ela Evrim Bektaş, Manisa ve İzmir bölgesinin en çok aranan “Doruk Laundry” isimli çamaşırhane işletmesini KOSGEB’den almış olduğu Yeni Girişimci Desteği ile kurdu.

Girişimci Ela Evrim Bektaş çoğunlukla gıda firmalarına hizmet veren işletmesi ile hijyenik koşulları en üst seviyede tutmaya çalışıyor. Fabrikaların bünyesinde bulundurduğu, personel kıyafetleri, masa örtüleri, önlükler, temizlik malzemeleri, işçi tulumları, vb. ürünlerini, 7 gün 24 saat, firmanın isteklerine ve çalışma saatlerine uyum sağlayacak şekilde temizleyip, ulaşım ağı sayesinde tam zamanında yetiştiriyor.

KOSGEB’in destekleri ve katkıları sayesinde işletme sahibi olduğunu belirten Bektaş, “Bir gün kendi işimi kurmayı planlıyordum. Bunun ilk adımı KOSGEB oldu. KOSGEB’e başvurdum ve hibeden yararlanarak gerekli olan makine ve teçhizatlarımı aldım ve işletmemi kurdum. Daha sonra işlerim yolunda gitmeye başlayınca KOSGEB’in geri ödemeli desteğine başvurarak işlerimi biraz daha büyüttüm. Birazda aile desteği ile işlerimi yürütmeye devam ettim.” Dedi.

KOSGEB kaynaklı haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.This post first appeared on Girişim Haber - Girişimcilerin Haber Kaynağı, please read the originial post: here

Share the post

Manisalı Kadın Girişimci "Teknolojik Çamaşırhane" Kurdu!

×

Subscribe to Girişim Haber - Girişimcilerin Haber Kaynağı

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×