Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

"Bir Konu Bir Konuk" Etkinliklerinin Kasım Konuğu: Kaan Gülten!

"Bir Konu Bir Konuk" düzenli olarak gerçekleştirdiği etkinliklere devam ediyor. "Bir Konu Bir Konuk"un 2017 Kasım ayı konuğu Webtures CEO’su Kaan Gülten olacak. 

''Bir Konu Bir Konuk'' Kasım ayı ikinci etkinliğinde katılımcılarını Webtures CEO’su Kaan Gülten ile buluşturuyor. 27 Kasım Pazartesi günü ‘Girişimciler İçin Hızlı Büyümede Dijital Pazarlamanın Önemi’  konusunda yapılacak söyleşide sınırlı sayıda katılımcı seçilerek içlerinden bir kişiye de proje sunumu olanağı verilecek.

Bir Konu Bir Konuk; meraklı öğrencileri, ilgi duydukları konularda, her hafta profesyonellerle bir araya getiren sosyal bir proje niteliği taşıyor. 

Projesi Olan Bir Girişimciye Sunum Yapma Hakkı Verilecek

Katılımcılar arasından girişimci olan ve projesini Webtures CEO’su Kaan Gülten'e sunmak isteyen kişiler kayıt formunu (Öğrenci Mezun) doldurduktan sonra [email protected] adresine kendisini ve projesini anlatan bir mail atması gekiyor. Böylece gelen başvurular arasından eleme yapılacak ve bir kişiye sunum hakkı verilecek.

Kaan Gültekin Kimdir?

''Bir Konu Bir Konuk'' konuğu Kaan Gülten , SEO alanındaki çalışmalarına 2007 yılında başladı. 2009 yılında Seohocasi.com sitesiyle aktif olarak sektörde yer almaya başladı. İlk kitabı "Uzmanından SEO" sektörün ve yayınevinin en çok satan ünvanını almış, SEO hakkındaki makaleleri ve kitabıyla sektörde büyük bir bilgi açığını doldurmayı başarmıştır. İkinci kitabı Sorularla SEO ile birlikte de şu anda toplamda 54.000 adet satış rakamına ulaşarak önemli bir başarıya imza atmıştır. 2011 yılında Webtures şirketini kuran Gülten, son 6 yıldır 35 kişilik ekibiyle birlikte birçok markaya SEO, dijital pazarlama ve UX hizmetleri vermektedir.

Unutmayın, "Bir Konu Bir Konuk" etkinliği 27 Kasım 2017 Pazartesi günü 19:00-21:00 saatleri arasında GarantiPartners'de gerçekleştirilecek. Etkinliğe kayıt yaptırmayan katılımcılar güvenlik sebebiyle etkinliğe alınamayacak.

"Bir Konu Bir Konuk" etkinliği hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz facebook ve twitter hesaplarından yapılan paylaşımları takip edebilir, sorularınız için ise [email protected]'a mail gönderebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.This post first appeared on Girişim Haber - Girişimcilerin Haber Kaynağı, please read the originial post: here

Share the post

"Bir Konu Bir Konuk" Etkinliklerinin Kasım Konuğu: Kaan Gülten!

×

Subscribe to Girişim Haber - Girişimcilerin Haber Kaynağı

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×