Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

ThePitcherMeetups Gerçek Girişimcilik Serüvenini Tartışmaya Açıyor!

Nisan 2016’da fikrine ve ölçeklenebilirliğine güvenen girişimcileri yeni fırsatlar arayan yatırımcılar ile buluşturan ThePitcher organizasyonu, her ay eko-sistemi tartışmaya teşvik edeceği buluşmalar serisinin ilkini 16 Kasım’da gerçekleştirecek.

ThePitcherMeetups buluşmalarında her ay girişimciliğe dokunan bir konu, onları tecrübe etmiş konuşmacılar ve katılımcılar tarafından birlikte tartışılıyor. Her yıl gerçekleştirilen Thepitcher etkinliklerinde iddialı girişimler ile dünyanın dört bir yanından yatırımcılar bir araya getiriliyor.

Başarısızlığı keşfetmeden başarılı olmanın imkansızlığını tartışmak üzere Google’ın iş teklifini reddederek Silikon Vadisi T-Jump Enstitüsü’ndeki ilk üç Türk şirketinden birisinin kurucusu olan ViralKing CEO’su Kemal Apaydın ve DeveLoadile sekiz yıllık bir girişimcilik tecrübesi yaşadıktan sonra XOMNI baş teknolojisti olan Daron Yöndem sahnede olacak.

Tartışmanın moderatörlüğünü ise ekosistemin tanıdık isimlerinden Smartup Network baş yatırım yöneticisi Ayşe İnal üstlenecek.

ThePitcherMeetups buluşmaları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.eventbrite.com/e/the-pitcher-meetups-gercek-girisimcilik-seruveni web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.This post first appeared on Girişim Haber - Girişimcilerin Haber Kaynağı, please read the originial post: here

Share the post

ThePitcherMeetups Gerçek Girişimcilik Serüvenini Tartışmaya Açıyor!

×

Subscribe to Girişim Haber - Girişimcilerin Haber Kaynağı

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×