Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

INŽENJER-RUKOVODILAC SEKTORA PROIZVODNJE ALU I PVC STOLARIJE

Opis posla: Organizacija Proizvodnje i montaže Izrada specifikacija, šema i krojnih lista Komunikacija sa tehničkom podrškom dobavljača materijala i opreme Razrada dobijenih projekata i dinamičkih planova sa sektorom pripreme i izvođenja Komunikacija sa sektorom nabavke i logistike Koordinacija sa projekt menadžerima i šefovima gradilišta Učestvovanje u izradi i pripremi ponuda i tendera Vođenje neophodne dokumentacije Uslovi: lnženjer građevinske, arhitektonske ili mašinske struke (VI ili VII stepen stručne spreme) Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima Vozačka dozvola B kategorije Znanje rada na računaru Samostalnost, fleksibilnost i odgovornost u radu Spremnost za timski rad Nudimo: Stalni radni odnos Stimulativna i redovna primanja Dinamično okruženje Mogućnost usavršavanja i napredovanja Potreban majstor za ALU i PVC stolariju Prijave možete slati mailom ili pozvati na br: 066/8390-002

This post first appeared on Posao | Poslovi | Oglasi Za Posao | Posao Srbija | Посао, please read the originial post: here

Subscribe to Posao | Poslovi | Oglasi Za Posao | Posao Srbija | Посао

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription