Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

کارآموزی تولید محتوا و سئو (غیر حضوری – سراسر ایران)

فکر می کنم که اطلاع دارید که من از سال ۹۳ مشغول به کسب و کارهای آنلاین هستم و رشته دانشگاهی من هم نسبت به این موضوع غیر مرتبط بوده (عمران خوانده ام) از سال ۹۵ هم توانستیم با جمع آوری یک تیم خوب، کسب و کاری مثل خدمت از ما را راه اندازی کنیم و به اینجایی که الان هست برسانیم.

خدمت از ما یک پلتفرم دوسویه است و در حوزه خود از جایگاه مطلوبی در ایران برخوردار است. از اهداف ما تسهیل تعاملات و ساده سازی مسیر دریافت خدمات، بین دو گروه متقاضیان خدمات و متخصصین ارائه دهنده خدمات است.

از همان ابتدای شکل گیری خدمت از ما تا به امروز، همیشه تلاشمان بر این بوده که به توانایی افراد داخلی شرکت توجه کنیم. در این چهار سال تیم سازی ما با این مدل ذهنی انجام شده است. در حقیقت هنگام پیوستن هر کدام از افراد به تیم، بیشتر از توجه به مدرک تحصیلی و سوابق کاری آن ها، به توانایی‌های ایشان توجه می‌کنیم. روحیه یادگیری و تلاش مدوام و پیوسته است، که باعث توسعه و رشد می‌شود و این برای ما اهمیت دارد.

در رابطه با خدمت از ما و جایگاه امروز آن گفتم، اما این را باید اضافه کنم که این جایگاه با چالش های فراوان به دست آمد و در ادامه مسیر هم چالش های بیشتری را خواهیم داشت. اما تیم، برای تمامی چالش ها آماده است.
یکی از چالش های ما، رشد سایت در بخش های مختلف است.

گستردگی خدمت از ما

خدمت از ما در سال های ابتدایی در حوزه خدمات منزل فعالیت داشت. اما باگذشت زمان؛ همراه با رشد مجموعه و توانایی های تیم، همچنین بررسی نیازهای جامعه، این خدمات گسترش یافت.

امروز که این مطلب رو می نویسم در بیش از ۳۰۰ خدمت و ۴۶ شهر فعال هستیم. این تنوع خدمات و شهرهای فعال ما، باعث می‌شد که علاوه بر رقبای خودمان، در هر بخش نیز رقبای متفاوتی داشته باشیم. علاوه بر آن مدیریت کردن این میزان خدمات در شهرهای مختلف، کار آسانی نبود. اما تا امروز به خوبی از پس آن برآمده‌ایم.

امروز هدف داخلی خدمت از ما چیست؟

امروز بچه‌های تیم فرصت این را دارند که بخشی از تجربیات خود را در اختیار دیگران بگذارند. هدف جذب افراد توانمند بیشتری، در کنار تیم است. در واقع در این چهار سال، دوره‌های کارآموزی در دپارتمان‌های مختلف مجموعه برگزار شده است، که بیشتر بچه های تیم از این دوره‌ها جذب شدند.

واقعیتی سخت باور

شاید برای شما جالب باشد که بدانید بیش از ۹۵% افراد تیم خدمت از ما شغل اولی هستند و چیزی حدود ۸۵% آن ها قبل از ورود به خدمت از ما و گرفتن پوزیشن فعلی، مهارت لازم برای آن پوزیشن را نداشتند. اما با وقت گذاشتن، آموزش دیدن و تلاش خودشان جزو افراد تاثیرگذار و کلیدی تیم محسوب می شوند. این ها را گفتم که بدانید پس شما هم می توانید.

این دوره چگونه است:

در گذشته بیشتر دوره‌های کارآموزی ما، به صورت حضوری برگزار می‌شد اما این دوره به صورت غیرحضوری است. به دو دلیل:

  1. شرایط حاکم این روزها و رعایت پروتکل‌های بهداشتی
  2. دوست داشتیم این دوره محدود به منطقه، شهر و محل سکونت افراد نباشد

وضع این روزها و تمایل همه به درآمدزایی

همه شرایط شرکت در دوره‌های آموزشی حضوری را ندارند اما مایل به کسب درآمد هستند، این دوره به افراد کمک می کند کهتوانمند شوند و به کمک خدمت از ما درآمدزایی کنند.

الان که صحبت از درآمدزایی شد این را بگویم که بعد از اتمام دوره، افرادی که در طول دوره توانمند بوده و پس از اتمام دوره تایید شوند، با آنها همکاری خواهیم داشت و می‌توانند درآمدزایی داشته باشند.

پس در هرکجا که زندگی می‌کنید و هر مدرک تحصیلی دارید، می‌توانید در این دوره شرکت کنید. بعد از اتمام دوره در حوزه تولید محتوا و سئو توانمند هستید، بعد از آن می توانید این توانایی را در سایت خود، در کنار ما یا در هرجای دیگر به کار بگیرید و رشد کنید.

از طریق ایمیل زیر می توانید اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید. حضور در این دوره رایگان است

[email protected]

پی نوشت: از تمام کسانی که این مطلب را مطالعه کردند خواهش می کنم به هر نحوه که خودتان صلاح می دانید در بازنشر و اطلاع رسانی این دوره به افراد مستعد و متقاضی، به من کمک کنید.

با تشکر

حمید طهماسبی

نوشته کارآموزی تولید محتوا و سئو (غیر حضوری – سراسر ایران) اولین بار در سایت شخصی حمید طهماسبی پدیدار شد.This post first appeared on وب سایت شخصی حمید طهماسبی, please read the originial post: here

Share the post

کارآموزی تولید محتوا و سئو (غیر حضوری – سراسر ایران)

×

Subscribe to وب سایت شخصی حمید طهماسبی

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×