Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

NAJLEPSZY NA BLIZNY, ROZSTĘPY- krem z MSM.
Niesamowicie cieszę się, że trafiłam na krem, o którym Wam dzisiaj napiszę. Wiem, że mnóstwo z Was ma problem z bliznami, rozstępami, pozostałościami po trądziku. Dzisiejszy post jest dedykowany właśnie tym dziewczynom i mam nadzieję, że okaże się pomocny dla jak największej ilości czytelniczek?

Co może pomóc nam w gojeniu blizn, rozstępów czy przebarwień? Krem z MSM czyli organiczną siarką. Możecie ją kojarzyć jako składnik niektórych suplementów dla włosów i paznokci. Okazuje się, że kremy zawierające MSM mogą genialnie działać na świeże blizny, rozstępy, nierówności skóry powstałe po stanach zapalnych itp!

Wszystko w poście więc czytajcie dalej!

Na krem z MSM trafiłam całkiem przypadkiem, robiąc jakiś czas temu zakupy na iherb:) Mniej więcej w tym samym czasie jedna z Was pytała mnie o coś na rozstępy i strasznie ucieszyłam się z tego odkrycia- opinie na temat kremów z MSM były delikatnie mówiąc optymistyczne.
Kiedy zglebiłam temat i zapoznałam się z większą ilością recenzji, byłam przekonana, że o kremie muszę napisać na blogu.  Oczywiście, są osoby u których kremy z MSM nie zadziałały, nie dały efektu wow, czy nawet spowodowały niedoskonałości- jest z tym tak jak z większością kosmetyków. Jednak faktem jest, że jeśli mamy do czynienia z np świeżymy (kilkumiesięcznymi) rozstępami, bliznami, przebarwieniami, to tego rodzaju produkt może nam pomóc. Prawdopodobieństwo tego, że tak się stanie jest bardzo wysokie;)

Wiadomo, że próbować warto- nasz portfel zbytnio nie ucierpi, bo kremy na iherb nie są szczególnie drogie (20zł + wysyłka).

Jeśli chcecie poczytać opinie innych osób zerknijcie :
(tutaj)    (tutaj)  (tutaj na iherb) JAK TO DZIAŁA?
__________________

Uogólniając- MSM może wpływać na wzmocnienie wiązań kolagenu i keratyny w naszej skórze. Keratyna obecna w naszej skórze, włosach i paznokciach zawiera wysoki poziom aminokwasów siarkowych- szczególnie cysteiny, którą znajdziemy właśnie w siarce. Siarka jest też obecna w tiaminie i biotynie, ważnych dla skóry i włosów. Pomaga też w tworzeniu tkanki łącznej w naszej skórze, może poprawić jej koloryt, rozjaśnić ją dzięki zwiększeniu produkcji pheomelaniny.

Dlatego kremy z MSM będą dobrze wpływać na rozstępy, świeże blizny innego rodzaju, przebarwienia po trądziku i nawet na trądzik różowaty. Oczywiście należy pamiętać, że finalne efekty to kwestia osobnicza i u każdego będą różne;)


U nas na rynku krem z msm ma forever living ale nie podają stężenia. Ja kupiłam mój krem na iherb gdzie znajdziecie np dwa:

Source Naturals (klik) zawiera 15% msm.
MRM, MSM Cream (czyli mój ze zdjęcia - klik)  


Krem z msm miało też synchroline ale nie wiem czy jest jeszcze dostępny i ile msm faktycznie w nim było.


Oczywiście, jeśli ktoś zamówić nie może, albo jakiś składnik kremów mu nie odpowiada, może chcieć pobawić się w kupowanie msm proszku, rozrabianie i łączenie z kremową bazą. Ja nie próbowałam więc ciężko mi tutaj coś doradzać. Jeśli mieszałaś taką miksturkę kochana czytelniczko- daj znać!

To tyle w temacie- wiele osób niezwykle pozytywnie wypowiada się o wpływie kremu na blizny i rozstępy, więc warto go sprawdzić!

Jeśli macie pytania piszcie, postaram się odpowiadać;)


I na koniec jeszcze- wszystkie dziewczyny, które wygrały w rozdaniach już niedługo otrzymają kosmetyki, więc cierpliwości:) Ja dopiero teraz wracam do normalnego rozkładu dnia i mam chwilę by ogarniać maile;)

Buziaki

AlaThis post first appeared on Alina Rose Makeup, please read the originial post: here

Share the post

NAJLEPSZY NA BLIZNY, ROZSTĘPY- krem z MSM.

×

Subscribe to Alina Rose Makeup

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×