Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Пирин завърши 1:1 с Берое Стара Загора

Равенство в последния мач от 18-ия кръг на Първа лига
“Орлетата” и гостите от Стара Загора направиха 1:1 в последната среща, изиграна от 18-ия кръг на Първа лига.

След здрава битка, победен отбор не се открои.
Срещата започна с динамична игра и от двата тима, като и пред двете врати имаше интересни моменти.
Резултатът откриха гостите, когато в края на първото полувреме оЖуниор Мапуку отбеляза попадение и откри резултата. Нападателят на Берое получи пас от Зехиров и стреля без да се замисля. Стражът на “орлетата” Красимир Костов не се намеси убедително и топката влетя във вратата му.
Изравнителното попадение падна в 64-та минута, когато Орлин Старокин отбеляза, вкарвайки първия си гол за Пирин с глава.

Във временното класиране Пирин заема 11-о място с 19 точки, докато Берое е 7-и с 22 точки.

снимки: Д. Филипов

This post first appeared on Blagoevgrad.eu – Новини Благоевгр, please read the originial post: here