Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Sunol Glen School grounds flooded by Alameda Creek

SUNOL – Teren szkoły Sunol Glen w piątek nadal był pod wpływem wody i błota z powodzi po pierwszej rundzie intensywnych burz w tym tygodniu.

Ekipy ciężko pracowały, aby oczyścić kampus i przygotować się na nadchodzącą burzę w ten weekend.

Niektóre obszary szkoły zostały zakopane pod około stopą błota.

Powódź w szkole Sunol

CBS


„To było jak rwąca rzeka płynąca przez kampus” – powiedział dyrektor i dyrektor Sunol Glen School. „Sindbad Creek podniósł się do tego stopnia, że ​​przekroczył tamtejsze bariery i zalał nasz kampus”.

Burza uderzyła w ogrodzenia, place zabaw i tyły szkoły, gdzie wyrządzono wiele szkód.

„Istnieją trzy przenośne sale lekcyjne, które znajdują się z tyłu i faktycznie przesunęły się o jedną do dwóch stóp od fundamentów” – powiedział Barnes. „Jest pięć kontenerów transportowych, które zostały porzucone, a jeden z nich został zaklinowany pod głównym budynkiem”.

W jednym z tych kontenerów znajdują się kostiumy i wyposażenie teatru Sunol Repertory. Grupa wykorzystuje szkolny teatr do wystawiania przedstawień i zbiera fundusze na wydział plastyczny i teatralny ucznia.

„Wszyscy byli zaniepokojeni, ponieważ wody wystarczyło, aby gruz przepchnął go przez szkolny dziedziniec” – powiedziała Patricia Balch, członkini Sunol Repertory Theatre. „Byliśmy pewni, że jest pełen błota, ale było to tylko kilka stóp”.

Barnes mówi, że społeczność pomaga szkole w odbudowie. Zbierają datki na wymianę zniszczonych mebli, sprzętu szkolnego i przyborów plastycznych.

„Przeprowadziliśmy badanie wilgotności i każda klasa dostała zielone światło, a personel jest w stanie zająć te sale lekcyjne” – powiedział Barnes. „Ostatnią rzeczą, o którą chcieliśmy być bezpieczni, jest nasz system kanalizacyjny, ponieważ chcieliśmy się upewnić, że nie został on zagrożony przez powódź”.

Szkoła otrzymała wszystkie oczyszczenia z kanalizacji. Od piątku mają wznowić zajęcia w kampusie w poniedziałek. Jeśli jednak weekendowa burza spowoduje większe szkody, uczniowie mogą wrócić do nauki online w przyszłym tygodniu.

.

The post Sunol Glen School grounds flooded by Alameda Creek first appeared on artsdesignfactory.This post first appeared on Wall Art, please read the originial post: here

Share the post

Sunol Glen School grounds flooded by Alameda Creek

×

Subscribe to Wall Art

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×