Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Yağmur depolayan su damlası, Raindrop

Raindrop yağmur suyu toplayan tasarım

Bas van der Veer’in ödüllü tasarımı Raindrop, bahçe ve balkonlara estetik bir değer katarken aynı zamanda su tasarrufu yapılmasını sağlıyor.

Raindrop yağmur suyu toplayan tasarım hortumla kullanım

Raindrop yağmur suyu toplayan tasarımRaindrop, yağmur yağdığı zaman otomatik dolan bir sulama kabı ile su tasarrufu yapmayı sağlayan bir yağmur deposudur. Değerli musluk suyu yerine sulama yaparken bu kaba dolan yağmur suyu kullanılır. Tasarım hem doğal kaynakların korunmasını hem de kullanıcının parasal tasarruf etmesini sağlıyor. Sulama kabı boşaldığında fazla suyun depolandığı alt kısımdaki deponun musluğundan yağmur suyu ile doldurulabiliyor.

Raindrop yağmur suyu toplayan tasarım sulama kabı50 ile 80 mm arası yağmur oluklarına bağlanabilen Raindrop pek çok tasarım yarışmasında ödül almış. Su damlası şeklindeki tasarım hem temayı vurguluyor hem de işleve tam uyum sağlıyor. Raindrop 2018 yılında satışa sunulacak.

Fotoğraflar: http://basvanderveer.nl

Yağmur depolayan su damlası, Raindrop yazısı Kilsan Blog sitesine aittir.This post first appeared on Mimari, Sanat, Tasarım, Çevre, Yaşam | Kilsan, please read the originial post: here

Share the post

Yağmur depolayan su damlası, Raindrop

×

Subscribe to Mimari, Sanat, Tasarım, Çevre, Yaşam | Kilsan

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×