Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Léto je u konce: Je na čase dát vlasy zpět do formy!

Užila jste si léto plnými doušky? Pak jste si jistě neupřela koupání v moři, pobyt na slunci ani creazy účesy. S koncem léta je ovšem potřeba dostat svou hřívu zpět do formy. Víme jak na to!

Po létě bývají Vlasy vysušené, jemné a snadno se lámou nebo vypadávají. Pokud si už nevystačíte s kvalitním šampónem a kondicionerem, je na čase sáhnout po chytrých pomocníkách. Díky vlasové kosmetice dáte pokožce i vlasům zpět potřebné vitamíny a tím je probudíte opět k životu.

Je potřeba vědět po čem sáhnout…

Poškozeným vlasům pomůže vlasová voda, která je krásně vyhladí. Doporučujeme vám tu od ALPY, která je plná olivového oleje, panthenolu a koncentrovaného keratinu. Vlasy se zregenerují, posílí a získají zpět svůj lesk i zdravý vzhled. A pokud si myslíte, že budete muset sáhnout hluboko do kapsy, jste na omylu. Bude vám stačit 26 korun.

Alpa vlasová voda
Vlasová voda Luna ošetřuje vlasy od kořínků ke konečkům a blahodárně působí i na vlasovou pokožku.

Jednou týdně byste následně rozhodně neměla vynechat vlasovou masku. My máme vyzkoušenou tu od SynCare, která vyživý skutečně vlásek po vlásku a její perfektní výsledek oceníte hned po umytí. Navíc je v praktickém uzavíratelném obalu.

SynCare maska
Stačí nechat působit 5 minut a arganový olej i shea máslo vaše vlasy probudí k životu.

Pokud potřebujeme vlasy probudit k životu je dobré o ně pečovat nejen zvenku, vhodnou kosmetikou, ale i zevnitř kvalitní výživou a vytamíny. Vyzkoušet můžete měsíční kúru od Revitalonu, která vlasy posiluje zevnitř a vrací jim jejich pevnost.

Revitalon kapsle
Kapsle k vnitřnímu užití přináší vlasům přirozenou výživu, která ovlivňuje jejich kvalitu a vzled.

Boj za krásné vlasy není prohraný!

The post Léto je u konce: Je na čase dát vlasy zpět do formy! appeared first on Facestar.This post first appeared on Facestar, please read the originial post: here

Share the post

Léto je u konce: Je na čase dát vlasy zpět do formy!

×

Subscribe to Facestar

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×