Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Darujte pod stromeček knížku! 7 tipů na dárky

Kniha může být úžasným dárkem i pro ty, co se do románů zrovna nezačítají. My vám poradíme 7 knížek, které se hodí pro blízké s různými zájmy.

Stromům lze porozumět. Grada

Pro milovníka přírody

Kdokoliv, kdo miluje přírodu, bude z knihy Příběhy stromů nadšený. Jejím autorem je lesník Peter Wohlleben, který ukazuje, že stromy svým růstem, stavem listů a dalšími ukazateli komunikují. Stačí se naučit jejich řeč a pozorně je sledovat.

Kniha pomůže všem, co se věnují pěstování stromů a chtějí tuto činnost dělat v souladu s přírodou. Líbit se však bude i těm, kteří chodí stromy jen obdivovat do přírody.

 

Pro zaznamenání vzpomínek. Grada

Pro maminku

Která maminka by si ráda nezavzpomínala. Dejte jí proto knihu Mám tě ráda, mami, se kterou si užije báječné chvilky plné smíchu i dojetí.

Tuhle knihu píše ona sama – maminka – a její dcera. Vzpomínky pak zůstanou navždy zaznamenané. Doplnit je navíc lze vzkazy a fotkami. Obě v ní jistě často rády zalistují… a to nejen o Vánocích.

 

Biatlon je oblíbeným sportem! Grada

Pro sportovní fanoušky

Biatlon zažívá v posledních letech velký boom. Pokud i vy máte doma jeho fanouška, dejte mu pod stromeček knihu Biatlon – cesta na vrchol. Jde o výpravnou obrazovou publikaci, která ukazuje cestu samotných sportovců, ale také trenérů, manažerů a dalších osob, které v tomto sportovním odvětví působí.

Kniha popisuje příběhy takových hvězd, jako je Gabriela Koukalová, Eva Puskarčíková, Veronika Vítková, Ondřej Moravec a celé řady dalších.

Pro technické nadšence

Focení není jen o mačkání spouště! Grada

Focení uchvátilo řadu lidí, protože nové a nové technické možnosti jsou okouzlující a poměrně dobře dostupné. Aby pořízené fotky byly opravdu skvělé, je potřeba zvládnout několik pravidel focení se zrcadlovkou a poznat možnosti, jaké tento přístroj nabízí.

S knihou Fotografujeme digitální zrcadlovkou se od plně automatického nastavení krůček po krůčku dostanete k manuálnímu focení.

Pro dokonalé záběry! Grada

Drony jsou technickou novinkou, se kterou lze dělat zázraky. Publikace Drony – Fotografování z ptačí perspektivy ukáže a naučí majitele dronu, jak docílit těch nejlepších záběrů. Ono totiž jen tak létat nestačí, bez některých znalostí o fyzice, nastavení kamer a využití světla, to nikdy nebude ono.

Tohle jste o létání nevěděli! Grada

Pro cestovatele

Těm, co často vyrážejí za poznáním do světa (a nejen jim), se hodí kniha Zeptejte se pilota, ve které profesionální pilot srozumitelně odpovídá na otázky týkající se letadla, jeho provozu i personálu.

Obdarovaný v knize najde odpovědi například na tyto otázky: Co se děje s letadlem při startu, přistání a během letu? Je potřeba mít obavy při turbulencích, bouřce či srážce s ptáky?

Pochutnat si bez lepku jde! Grada

Pro hospodyňky

Vařit Bez Lepku nemusí být žádný problém. Stačí dobrá kuchařka, ve které se můžete inspirovat radami, tipy i recepty. Radčina kuchařka bez lepku 2 je pokračováním stejnojmenné knihy a opět přináší spoustu nápadů na skvělá bezlepková jídla. Některé recepty jsou navíc také bez mléka a vajec.

The post Darujte pod stromeček knížku! 7 tipů na dárky appeared first on Facestar.This post first appeared on Facestar, please read the originial post: here

Share the post

Darujte pod stromeček knížku! 7 tipů na dárky

×

Subscribe to Facestar

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×