Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Co vybrat dětem k Vánocům? Máme pro vás 25 tipů!

Radostí rozzářené dětské oči jsou na Vánocích to nejkrásnější. Potřebujete i vy potěšit dítko a nevíte čím? Tady od nás máte 25 tipů!

Podpořte dětskou kreativitu

S takovou sadou budou vznikat velká umělecká díla! Albi

Snad každé dítě rádo něco tvoří, proto se velká sada na malování vždycky hodí. Pastelky, fixy, voskovky a další psací potřeby v nepřeberném množství barev – takový dárek jistě okouzlí!

Čokoládu miluje každé dítě! Sparkys

Pokud však chcete něco méně běžného, koukněte se po kreativních sadách.

Příkladem může být tento Chocolate Picture Maker. Hodí se pro kluky i holky a nabízí možnost vytvořit si lahodný obrázek. Děti si s ním posílí kreativního ducha, pobaví se a ještě si pochutnají – to je ideální dětská zábava!

Zábava i vzdělávání

Existují hry, s nimiž se toho lze mnohé dozvědět. Nový vzdělávací koncept Kvído od Albi je toho důkazem. Určený je pro děti od 3 do 8 let a je vytvořený ve spolupráci s psychology, logopedy a speciálními pedagogy, aby pomáhal rozvíjet základní dovednosti, jako je komunikace, koncentrace, grafomotorika, paměť i emoční inteligence.

Hry, kvízy, hádanky… Albi

Do hajan!

S těmito hračkami odpadne přemlouvání a nahánění do postýlky. Jsou to příjemní kamarádi, kteří svítí a vydávají uklidňující hudbu. S nimi se bude usínat jedna radost!

Psssst, dobrou noc a sladké sny! Pexi

Prostě Lego

Lego je evergreenem, který děti milují. Pro ty malé je určeno Lego DUPLO, větší si zase vyhrají s různými tematickými sety. Na výběr je celá řada – pro holky, kluky i takové typy, které nadchnou kohokoliv.

Lego je oblíbenou hračkou už několikáté generace. Lego

Spíše pro holčičky

Princezny z filmu Frozen jsou velkým hitem a každá holčička je chce mít doma. Pořiďte proto Annu Nebo Elzu a uvidíte, jak velkou radost vyvolají, anebo sáhněte po klasičtější postavičce – třeba po Popelce.

Sháníte-li něco kreativního, pak nechte děvčátko, ať si vybarví tričko nebo vyzkouší pletení na pletacím stroji.

Panenky i tvoření… to bude holčičky bavit! Hasbro, Sparkys

Spíše pro kluky

I když víme, že mnohé holky si také hrají s autíčky, tady se zaměřme na kluky. Kterého by nebavilo stát se bagristou nebo strojvedoucím! Bagry, vláčky, auta – to k chlapeckému dětství neodmyslitelně patří.

Ššššš, huhůůůůů, na první koleji jede vlak! MADE

Na pomazlení

Háááhááá! Sparkys

Sháníte dárek pro dětského člena rodiny nebo pro dítko přátel a nevíte si rady? Plyšákem nic nezkazíte a je to asi jediný měkký dárek, který děti uznávají za skvělý. Možností je spoustu, takže se stačí poptat rodičů, jestli bude lepší pohádková postavička, klasický medvídek nebo třeba zvířátko, které mluví a hýbe se.

Plyšoví mazlíci jsou parádním dárkem! Sparkys

The post Co vybrat dětem k Vánocům? Máme pro vás 25 tipů! appeared first on Facestar.This post first appeared on Facestar, please read the originial post: here

Share the post

Co vybrat dětem k Vánocům? Máme pro vás 25 tipů!

×

Subscribe to Facestar

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×