Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

5 vychytávek, které pod stromečkem potěší každého teenagera! Vyhrajte tři z nich!

Dnešní teenageři jsou neustále na síti. Ať už na chytrém telefonu, tabletu, nebo počítači. Technika prostě v jejich životech hraje velkou roli. Pokud tedy nějakou technologickou vychytávku náctiletý najde pod vánočním stromečkem, věřte, že to bude dárek, který ho opravdu potěší.

1. Sluchátka pro ten pravý hudební zážitek

Hudba je pro mladé lidi nesmírně důležitá. S bezdrátovými sluchátky GROOVE si ji užijí jedna radost. Nabízí totiž vysoce kvalitní přenos zvuku, jednoduché ovládaní a možnost používat je také na telefonické hovory. Navíc jsou designovou peckou!

Do vlaku, na sport, pro chůzi po ulici… prostě kdykoliv a kamkoliv s kvalitním hudebním zážitkem. YENKEE

2. Aby energie nikdy nedošla

Vybitá baterka mobilu je pro náctileté katastrofou. Aby se to tomu vašemu nikdy nestalo, pořiďte mu powerbanku. Tu může mít plně nabitou pořád s sebou. Hodí se i pro tablety a jiná zařízení, navíc může nabíjet dvě současně.

Červeně svítící baterka na displeji mobilu je strašákem všech náctiletých. S powerbankou budou moci být v klidu. YENKEE

3. Hudba pořád s sebou

Na grilování, posezení s přáteli, na výlet… tenhle bezdrátový repráček si zkrátka může vzít, kam Bude potřebovat. Model YSP 3003GY je voděodolný, prachuodolný a nárazuvzdorný, takže je k outdoorovému využití opravdu tím pravým. Vydrží hrát až 8 hodin, přičemž nabízí přenos zvuku ve vysoké kvalitě. Má snadné ovládání a díky tradičnímu vstupu AUX na něm lze přehrávat hudbu i ze zařízení, která nemají bluetooth.

Co by to bylo za posezení s přáteli, kdyby bylo bez muziky? YENKEE

4. Pro hráče

Miluje hry? Tak to ocení novou herní klávesnici, se kterou bude před kámošema za frajera! Držte se trendu a vyberte tu, která je v kovovém provedení. Ta je dostatečně odolná i při maximálním herním zápalu.

Z takové klávesnice bude každý hráč nadšený! A váš teenager bude rád, že mu plníte jeho přání. YENKEE

5. Aby selfíčka byla dokonalá

Nevyfotit se na zajímavém místě nebo s partou na výletě? To by nešlo! Selfie tyč se k tomu hodí naprosto dokonale. Nevsázejte na ty ze stánků, protože jde o technické vybavení, u něhož je potřebná určitá kvalita. U této tyče lze nastavit délku (24-95 cm), použít odnímatelný bezpečnostní gumový pásek a pěnová rukojeť se navíc dobře drží a neklouže. Vak na přepravu je voděodolný.

Pro legrácky i zaznamenání vzpomínek – selfie tyč se prostě hodí každému teenagerovi! YENKEE

Vánoční soutěž

Vyhrajte ve vánoční soutěži originální dárky od Yenkee. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a být ve správném pořadí. Ve hře jsou celkem 3 ceny, vyhrává každý 250 email. 

Soutěžní otázka: Jaká je životnost klávesnice FANTASY SET BE?

a) více než 3 miliony stisknutí

b) více než 5 milionů stisknutí

c) více než 15 milionů stisknutí

archiv foto Yenkee

Správné odpovědi zasílejte na e-mailovou adresu [email protected], do pole předmět napište „Yenkee“, dále nezapomeňte uvést své jméno příjmení, kontaktní adresu a telefonní spojení. Soutěž trvá od 30.11. – 13.12.2017. This post first appeared on Facestar, please read the originial post: here

Share the post

5 vychytávek, které pod stromečkem potěší každého teenagera! Vyhrajte tři z nich!

×

Subscribe to Facestar

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×