Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

AKTUALNY vs. WYMARZONY pokój dla kobiety utrzymany w minimalistycznym stylu.

Witajcie, w poprzednim poście prezentowałam mój AKTUALNY wystrój pokoju. Do ideału brakuje mu bardzo wiele, jak sami zauważyliście można byłoby w nim wiele zmienić niskim nakładem pracy. Chciałabym w związku z tym pokazać Wam jak wygląda mój WYMARZONY kącik, który będzie mnie inspirował, dawał natchnienie do pracy i nie rozpraszał.

miejsce-minimalistyczne-do-pracy-2

W realizacji mojego idealnego miejsca pracy chciałabym się inspirować najlepszymi projektami światowych designerów i marek wnętrzarskich, gdzie największą wagę przywiązuje sie do minimalizmu i funkcjonalności. Niestety w Polsce nadal ciężko dostać dobrze zaprojektowane wyposażenie wnętrz. Dlatego skupiłam się na znalezieniu prawdziwych perełek na polskim rynku.

miejsceminimalistycznedopracy-vous-zdjecia-inspirujace-strona-ze-zdjeciami
W moim wymarzonym pokoju, będzie kilka kluczowych przedmiotów codziennego użytku które będą stanowić trzon całej aranżacji. Będzie to na pewno wygodne i proste łóżko, duże lustro, wieszak na ubrania (wolno-stojący) oraz proste biurko. Wszystkie te rzeczy powinny być utrzymane w jasnej kolorystyce, idealnie gdyby były białe ale mogą to być też pastele.

miejsce-minimalistyczne-do-pracy-4

miejsce-minimalistyczne-do-spania-sypialnia

Aby wnętrze było cieplejsze, biały kolor można przełamywać odważniejszymi dodatkami. Tutaj z pomocą przyszedł mi magazyn wnętrzarski Westwing. Redaktorzy bloga radzą w kilku punktach jak ocieplić nasze minimalistyczne, ascetyczne wnętrza ale równocześnie jak nie przesadzić ponieważ bardzo łatwo przekroczyć granicę dobrego smaku i minimalizmu i powrócić do zbieractwa niepotrzebnych rzeczy.

lampa-miedziana-copper-okragla-kuchnia-wnetrze

Miedziane lampy są świetnym dodatkiem by delikatnie ożywić minimalistyczne stonowane wnętrze.

 

lampa-miedziana-copper-orygami-wnetrze

Geometryczne lampy to genialny dodatek nadający się do minimalistycznego wnętrza.

westwing-futro-biale-wnetrze

Często proste, białe pokoje wydają się mało przyjemne by spędzać w nim sobotnie popołudnie. Z pomocą przyjdą tutaj białe futerka, które pozostaną w odcieniu, który nie zaburzy przewodnich kolorów minimalizmu a w dodatku sprawią, że pokój wyda się o wiele przytulniejszy.

zolka-kanapa-sofa-wnetrze

Kolorowym akcentem w minimalistycznym wnętrzu może być również mebel w jaskrawym odcieniu np. żółta sofa.

plakaty-obrazy-otien-motywacjaa-wnetrze

 

Artykuł AKTUALNY vs. WYMARZONY pokój Dla Kobiety Utrzymany w minimalistycznym stylu. pochodzi z serwisu OTIANNA.pl Anna Berezowska.This post first appeared on OTIANNA - Fashion Blog, Blog Moda, Minimalizm,, please read the originial post: here

Share the post

AKTUALNY vs. WYMARZONY pokój dla kobiety utrzymany w minimalistycznym stylu.

×

Subscribe to Otianna - Fashion Blog, Blog Moda, Minimalizm,

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×