Get Even More Visitors To Your Blog, Upgrade To A Business Listing >>

Yaz ayları için pratik ve uzun süreli çözüm!

Bu ayların en büyük derdi malum, tüyler...
Yaz günlerinde hiç düşünmeden şortu ayağımıza geçirip dışarı çıkmak bir hayal mi? Son dakika deniz, havuz planlarına dahil olmak için sadece bikiniyi çantaya atmak? Kendini hafif, fresh hissetmek? Keşke herşeyi zamanında yapabilsek, sporu ertelemesek de bikini diyetleri ile felç olmasak, ya da kıl-tüy sorunları ile saatler harcamasak.... Böyle enerji ve disipline sahip olanlara hayranım ama ne yazık ki, ben bir son dakikacıyım! :) Dolayısıyla lazeri kış aylarında yaptırmayıp erteleyenlerdenseniz şu günlerde siz de benim gibi anı kurtaracak, hayatınızı bir anda aydınlatacak, hızlı çözüm getirecek fikirler peşindesiniz demektir! :)Webde araştırırken Veet Sensitive Touch 'a denk geldim. Aslında sadece vücut için bir ürün bakınıyordum: Acısız, kalıcı ve zararsız olması yeterli iken "hepsi birarada" cihaz ile kaş, dudak ve yüz tüylerinde bile rahatsızlık vermeden sonuç verdiğini okuyunca, sonra kullanıcı tavsiyelerini de görünce de almaya karar verdim. Ve fiyatı daha avantajlı geldiğinden (indirimde neredeyse yarı yarıya bir fark vardı) TuruncuKasa 'dan sipariş ettim. Beklediğimden hızlı ve sorunsuz bir şekilde elime ulaştı.Hemen deneyimleyip sonucu görünce de sizinle paylaşmak istedim :

1.Hiç yer kaplamıyor ve hafif. Mobil şekilde çantanıza atıp dilediğiniz yere götürüp kullanabilirsiniz.
2.Temizleme başlığı var. Yani işiniz bitince temizlemek çok kolay.
3.Başlıkları ile her bölgede istediğiniz gibi sonuç veriyor. Yüze denemeye korktum başta küçük bir kaş altı bölgede denedim ve gerçekten tahriş ve hassasiyet oluşturmadan işe yarayacak bir cihaz olduğuna emin oldum. Ayrıca kaşlarınızı düzeltmek ve şekillendirmek için bir düzeltme tarağı da var. Kaş için de pratik bir çözüm yani...
4.Veet depilasyon konusunda uzman bir marka.Eskiden sir ağda bantlarını kullanıyordum ama şimdi dudak üstü vb minik ihtiyaçlarda bile bu cihazı kullanacağım sanırım.Sonuçta sir ağdayı aynı noktada üstüste kullanırken tahriş edebiliyor.Bunda öyle bir sorun yaşamıyorsunuz.
5.Pratik bir ürün olsun, beni yormasın, ter içinde bırakmasın.Arkadaşlarım havuza çağırdığında saatlerce uğraşmadan ve jilet kesiği içinde kalmadan! hazırlanıp çıkmak istiyorum diyorsanız aradığınız tam da bu.

Özetleyecek olursak, hem fiyat, hem pratiklik, hem de acısız şekilde hızlı sonuç alma beklentilerimin karşılandığı bir deneyim oldu. Galiba bütün yaz yanımdan ayırmayacağım ;)This post first appeared on Moda Motto, please read the originial post: here

Share the post

Yaz ayları için pratik ve uzun süreli çözüm!

×

Subscribe to Moda Motto

Get updates delivered right to your inbox!

Thank you for your subscription

×